Mobilne tło do pisania

Jeśli pracujesz online z kamerą to wiesz, że jedną z najistotniejszych rzeczy jest niezawodna technika ale i… tło, na którym występujesz.  A kolejną – możliwość szybkiego napisania, naszkicowania rozmówcom Twojej koncepcji, o której w danym momencie opowiadasz. Najlepiej, aby te rzeczy były proste. Takie jak nasze mobilne tło do pisania :)

Praca online dla niektórych jest prosta i łatwa, ale są i tacy, którym technologia sprawia pewne problemy i wciąż płata psikusy. Wtedy zamiast z radością dzielić się swoją wiedzą – stresują się zawodną technologią: a to elektroniczne tło zawiesi się i odsłoni fragment pokoju, a to aplikacja do udostępniania ekranu nie zadziała…

Znasz to pewnie ze swojej praktyki… Niejednokrotnie jest tak, że wstydzisz się jak wygląda Twój pokój – mnóstwo dokumentów, książek nie zawsze robią dobre wrażenie. Może sprawia Ci problem fakt, że ktoś obcy widzi Twoje prywatne wnętrza. Bo przecież Twój dom to Twoja twierdza… Ale nie ma wyjścia – trzeba pracować, kontaktować się z Klientami, uczniami, kursantami.

Tylko jak zminimalizować stres, skoro wiesz, że jak włączysz kamerę, będziesz wyglądać mniej więcej tak:

wpadki

To oczywiście nie jest źle. Wiadomo, merytoryczna wiedza broni się sama, ale może nie podoba Ci się, to co widać i uważasz, że warto zadbać choć minimalnie o to, jak wizualnie jesteś odbierana / odbierany przez innych.

Abyś mógł się skupić głównie na swojej pracy – nasze założenia i koncepcja też są proste:

 • masz mieć kolorowe tło, na którym będziesz wyglądać dobrze i profesjonalnie – bo jednolita biała ściana, bałagan w pokoju – pewnie już wiesz, że wyglądają fatalnie.
 • każdy ma swoje potrzeby, dlatego możesz mieć taką grafikę tła, jaką zechcesz – kratka, linie, tabela, piękny widok, Twoje logo…
 • tło ma być na tyle duże, aby zasłonić to, co nie chcesz aby było widoczne. 140x100cm będzie OK?
 • aby coś komuś wyjaśnić lubisz to rozrysować i to najlepiej tak jak dotąd “na żywo” –  za pomocą markerów suchościeralnych a nie udostępniając ekran – bo nie zawsze Ci się to udaje…
 • kartki flipchartu musisz dokupywać – trzeba o tym pamiętać. Po co?
 • elektroniczne tła potrafią spłatać niezłego psikusa, gdy się wyłączą, no i wyglądają sztucznie.
 • po pracy tło chcesz łatwo zdjąć i schować…
 • … albo udostępnić dzieciom do zabawy w rysowanie, wykorzystać do rodzinnej gry w kalambury ;)
 • Czy to nie jest fajne, że możesz być w pełni profesjonalny pracując nawet ze swojej kuchni czy sypialni?

mobilne tło do pisania

W zależności od tego, jak ustawisz kamerę, możesz odbiorcom pokazać:

tylko tło, które zasłania wszystko:

tło do pisania

delikatnie szerszy kadr – widać trochę otoczenia, ale nie za wiele:

Mobilne tło do pisania

jeśli jednak potrzebujesz tylko dużej tablicy do pisania, lubisz przed kamerą trochę się poruszać – możesz ustawić dość szeroki plan:

tło do pisania i ścierania

Tło składa się z dwóch części – spodniej – z kolorową grafiką i wierzchniej – przeźroczystej, po której można pisać markerami suchościeralnymi:

tło do pisania - warstwa wierzchnia

Grafikę spodniej części możesz wybrać. Mamy przygotowany zestaw wzorów – od kratki czy mapy po zachmurzone niebo i panoramę miasta.

Zobacz wszystkie dostępne aktualnie wzory

To jednak nie wszystko. Przewidzieliśmy, że możesz mieć własną koncepcję i dlatego jeśli tylko chcesz mieć inne tło – na przykład dodać swoje logo – jest taka możliwość.

Rozkładając mobilne tło do pisania możesz w pełni skupić się na swojej pracy – dzielić się wiedzą, pisać, rysować pracując online z dowolnego miejsca Twojego domu lub biura. Będziesz przy tym wyglądać w pełni profesjonalnie i nie zaskoczy Cię znikające elektroniczne tło lub zawieszona aplikacja do udostępniania ekranu.

Zobacz krótki filmik z bliższym i dalszym ustawieniem kamery  i zobacz jak łatwo jest pracować z takim tłem:

 

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Zaprojektowane przez Klienter.pl

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
 • Urządzanie pomieszczeń
 • Wybór naklejki
 • Naklejki na zamówienie
 • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?

Przeczytaj poprzedni wpis:
tabliczki na drzwi
Bajkowe tabliczki do przedszkola

Przedszkole to takie specyficzne miejsce, gdzie im bardziej kolorowo - tym lepiej. Ponieważ Przedszkolaki jeszcze nie potrafią czytać, to większość...

Zamknij