Naklejki piłkarskie

Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych. Grają w nią nawet najmłodsi – i to zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Naturalne jest więc, że naklejki piłkarskie muszą się znaleźć wśród obowiązkowych dekoracji pokoju młodego piłkarza lub kibica. Problemem może być tylko wybór, ponieważ wzorów jest tak wiele, że podjęcie decyzji może być naprawdę trudne.

Spróbuję przybliżyć choć kilka z dostępnych wzorów:

Pełnym energii piłkarzom, którzy lubią pokopać piłkę również w domu (tak, są tacy!) wiele radości może sprawić wzór z bramką naklejony na wolny kawałek ściany:

bramka piłka nożna

 

Jeśli jednak miejsca nie ma aż tak wiele, to nad meblami lub nad łóżkiem można umieścić dynamiczną dekorację – naklejkę z piłką nożną “wypadającą” ze ściany:

naklejka piłkarska

Ponieważ piłka nożna to często największa pasja w życiu młodego człowieka, nie będzie przesadą umieszczenie na ścianie w pokoju takiej naklejki piłkarskiej z imieniem:

naklejka piłkarska z imieniem

 

Jeśli podoba Ci się pomysł umieszczenia dekoracji – naklejki piłkarskiej na ścianie sprawdź, jakie jeszcze wzory z kategorii “piłka nożna” możesz nakleić na Twojej ścianie, meblach lub drzwiach do pokoju:

Kliknij i zobacz inne wzory naklejek piłkarskich

 , , , , , , , , ,

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Zaprojektowane przez Klienter.pl

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
  • Urządzanie pomieszczeń
  • Wybór naklejki
  • Naklejki na zamówienie
  • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?

Przeczytaj poprzedni wpis:
jednorozce3
Naklejki z jednorożcem

Wśród wielu wzorów dekoracji na ścianę naklejki z jednorożcem cieszą się niesłabnącą popularnością. Co ciekawe, jednorożce są wybierane nie tylko...

Zamknij