naklejki do łazienki

Wystrój wnętrza a pozytywne nastawienie czyli „Teksty z Humorem”

Chcesz pozytywnie nastrajać się każdego dnia? W takim razie zadbaj o wygląd swojego mieszkania, który decyduje o tym, jak się czujesz. Czasami wystarczą minimalne zmiany, które sprawią, że uśmiech na Twojej twarzy pozostanie przez cały czas. Jeśli więc poszukujesz trafnych dodatków do wnętrza swojego pokoju, kuchni, łazienki, salonu czy wielu innych pomieszczeń, to przekonaj się o sile, którą przedstawiają Ci najlepsze „Teksty z Humorem”.

Czytaj dalej →

Czytaj dalej

Naklejki na drzwi

Nie każdy z Was wie, że nasze naklejki można przykleić również na drzwi. W ten sposób i one nabierają wyjątkowego charakteru. Co więcej  – możesz obkleić je z dwóch stron: z zewnątrz będą zdobić korytarz, a wewnątrz wpiszą się w klimat pokoju! A przecież naklejki na drzwi to tani i prosty sposób, aby nadać nowego życia starym drzwiom, a także ukryć wszelkie zarysowania czy trwałe plamy…

Czytaj dalej →

Czytaj dalej

Egzotyczna łazienka

Aż płakać się chce, że lato u nas trwa tak krótko – chociaż to i tak było wystarczająco tropikalne, burzowe i przede wszystkim upalne. Pomyśl sobie, że może warto przenieść to piękne słońce i zapach morskiej wody do łazienki. Tak! Egzotyczna łazienka jest jak najbardziej w Twoim zasięgu.

Czytaj dalej →

Czytaj dalej

Sposób na dobry humor

Mówi się, że najważniejsze jest pierwsze dziesięć minut zaraz po przebudzeniu. To one podobno kształtują nasz humor, aż na cały dzień! Aby uniknąć wstawania lewą nogą i dąsania się przez długie godziny, warto zorganizować przestrzeń dokoła siebie tak, aby dawała nam jak najwięcej radości! Czyli dzisiaj – nasz naklejkowy sposób na dobry humor:) Czytaj dalej →

Czytaj dalej

Kwiaty na ścianę

Dzisiaj jeden z najbardziej popularnych tematów dekoracji – kwiaty na ścianę. Wszelkiego rodzaju kwiatki i kwiatuszki, duże i małe są bardzo lubiane przez Klientów. Może dlatego, że pasują do wszystkich stylów pomieszczeń?

Czytaj dalej →

Czytaj dalej

Naklejki bąbelki

Łazienka jest miejscem w domu, które często nieco zaniedbujemy, jeśli chodzi o dekoracje. Co innego utrzymanie czystości, a co innego ozdoby. Jeśli jednak w domu są też dzieci –  z całą pewnością nadejdzie ten moment, że w swoim dekoratorskim zapale zechcą przyozdobić również łazienkę. Jednym z najefektywniejszych sposobów jest zakup arkusza “naklejki bąbelki” i wspólna zabawa w przyklejanie.

Czytaj dalej →

Czytaj dalej

Naklejka z psem

Jak twierdzą miłośnicy psów – pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Oczywiste staje się więc, że jeśli kochamy te zwierzaki, to przy dekorowaniu domu nie może ich zabraknąć. Stąd pomysł, aby naklejka z psem zagościła w Twoim domu. Być może nie jedna….:)

Czytaj dalej →

Czytaj dalej

Naklejka do łazienki

Łazienka to znakomite miejsce na winylowe dekoracje – są wodoodporne, można je przykleić niemal w każdym miejscu: na płytkach, lustrze, kabinie prysznicowej, a także na… sedesie! Duże znaczenie ma też to, że jeśli dekoracja nam się znudzi – bez jakiejkolwiek szkody możemy ją usunąć i nakleić inną. Dlatego pytaniem powinno być – nie dlaczego – a jaka naklejka do łazienki?

Czytaj dalej →

Czytaj dalej

Śmieszne naklejki

Samo zdobienie ścian różnymi wzorami już samo w sobie nie jest bardzo “poważnym” tematem. Nawet w salonie często wybierane są lekkie, subtelne wzory, trochę bajkowe. Ale już pokój dziecka czy nastolatka, łazienka – to znakomite pole do popisu i wykazania się poczuciem humoru.

Czytaj dalej →

Czytaj dalej

Zaprojektowane przez Klienter.pl

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
  • Urządzanie pomieszczeń
  • Wybór naklejki
  • Naklejki na zamówienie
  • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?