naklejki na wino

Pochwal się swoją nalewką!

Wyprodukowanie nalewki w domu to oprócz przyjemności i satysfakcji – to ciężka praca (zbieranie, drylowanie, mycie…) jak również mnóstwo poświęconego na to czasu.

I jak każde hobby – najprzyjemniej jest, kiedy możesz się nim pochwalić przed znajomymi czy rodziną. A jeszcze lepiej – jeśli ich zaskakujesz i wzbudzasz zachwyt. Jak to osiągnąć przy domowej produkcji trunków?

Najprościej (oprócz oczywiście oryginalnego składu napoju!) – to odpowiedni wygląd butelki. Oczywiście – podstawą jest czysta butelka, koniecznie pozbawiona napisów z ewentualnej poprzedniej zawartości. A niepowtarzalność nalewki zapewni odpowiednio dobrana estetyczna etykieta. Dlaczego? Czytaj dalej →

Czytaj dalej

Idealna pora na nalewki i wino

Zima w pełni. Ciemno, zimno, smutno… I wtedy przypominamy sobie, że gdzieś na dolnej półce szafki stoi duży słoik – z nalewką malinową. I jeszcze jeden – z wiśniową. I pewnie kilka innych – zależnie od fantazji – pigwowa, tarninowa, śliwkowa, aroniowa…..

Każdą należy się zająć – przecedzić z owoców, sprawdzić smak – a klarowny i czysty napój – przelać do butelek.  Zbiór butelek rośnie – kilka, kilkanaście sztuk, kilkadziesiąt… – Tylko która jest która? Jak rozpoznać w butelce, rozróżnić – tę nalewkę malinową od nalewki wiśniowej? A porzeczkową od aroniowej? Nie mówiąc już o odróżnieniu rocznika domowego wina – czy to jest z tamtego roku czy może było robione trzy lata temu? Czytaj dalej →

Czytaj dalej

Zaprojektowane przez Klienter.pl

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
  • Urządzanie pomieszczeń
  • Wybór naklejki
  • Naklejki na zamówienie
  • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?