pomysł na ścianę do pokoju dziecięcego

Naklejki dla chłopców

Niezależnie od wieku chłopca – naklejki dla chłopców na ścianę pokoju z motywem ulubionej “zabawki” będą strzałem w dziesiątkę :) Mówi się wszak, że mężczyzna pozostaje na zawsze chłopcem, zmienia się tylko rozmiar zabawek.  Warto to wziąć pod uwagę dekorując męski pokój.

Czytaj dalej →

Czytaj dalej

Naklejki dla dziewczynki

Zarówno małe jak i większe dziewczynki uwielbiają ozdoby. I to nie tylko na sobie – ale i obok siebie – w swoim domu, pokoju. Dekoracje stoją, leżą, wiszą zwykle wszędzie, gdzie to tylko możliwe i niemożliwe też :). Ściany dziewczęcego pokoju nie są wyjątkiem, stąd nasza propozycja – naklejki dla dziewczynki na ścianę do jej pokoju.

Czytaj dalej →

Czytaj dalej

Naklejki z imieniem dla dziecka

Szukając pomysłu dekoracji do pokoju dziecięcego warto rozważyć pomysł naklejki z imieniem dla dziecka. Można ją nakleić zarówno nad łóżeczkiem jak i nad biurkiem, na szafce, na drzwiach. Naklejka taka nadaje się zarówno dla najmłodszego dziecka – na “powitanie” w domu, jak i dla kilkulatka. W jaki sposób wybrać najodpowiedniejszą?

Czytaj dalej →

Czytaj dalej

Miarka wzrostu dla dziecka

Dzieci szybko rosną – nie tylko cudze. Swoje też. I bardzo przyjemnie jest śledzić te zmiany – jak z miesiąca na miesiąc nasz ukochany maluch sięga coraz wyżej. Dlatego miarka wzrostu dla dziecka to dobry pomysł. Można ją nakleić nie tylko na ścianie – odpowiednie będą też drzwi lub wysoka szafka.

Czytaj dalej →

Czytaj dalej

Jak wybrać wzory do malowania?

Jeśli decyzja co do wyboru rodzaju dekoracji jest już podjęta – naklejki nie podobają Ci się, obrazków wieszać nie będziesz, a chcesz osobiście namalować wzór z szablonu – pozostaje ustalenie kolejnej istotnej rzeczy –

Jak wybrać najodpowiedniejszy wzór do malowania? Wbrew pozorom podjęcie właściwej decyzji nie jest takie proste…

Czytaj dalej →

Czytaj dalej

Malowanie na ścianie

Wszelkie wspaniałe malowidła na ścianach czy sufitach wyczarowane przez artystów są owszem – piękne. Niestety na tyle drogie, że niedostępne dla większości. Ale sytuacja nie jest beznadziejna :)  Co w takim razie można zrobić, jeśli marzymy o jakimś malunku na ścianie, znajomego artysty nie widać na horyzoncie, a talentu specjalnego u nas też brak? Albo – malować to może i potrafisz – ale na kartonie… Duża ściana – to co innego….

Rozwiązań – zarówno tanich jak i ładnych jest kilka:

Najtańsze, nie wymagające talentu, najprostsze w realizacji – to zakup gotowej naklejki. Dobrze dobrana z całą pewnością będzie cieszyć oczy.

– naklejka może być jednokolorowa, można wykorzystać propozycje sklepu jak i podać swój wzór – nawet może to być napis:

– ale jeśli naklejkę zrobimy kolorową – naklejona na ścianie prezentuje się rewelacyjnie, bardzo przypominając Twoje upragnione malowidła (nawet z bliska):

naklejka jak malowana na ścianie

Bardzo interesującą możliwością – naprawdę wartą uwagi – jest naklejka wykonana z Twojego rysunku.

Jeśli potrafisz malować “na kartonie” lub otrzymałeś od kogoś piękny malunek, albo nawet ktoś namalował coś na Twoją prośbę – a chcesz to mieć na ścianie – teraz jest to możliwe, proste i wcale niedrogie!

Można Twój rysunek powiększyć do odpowiedniego formatu, wydrukować jako naklejkę – i już będzie “malowane na ścianie“:

pierwowzór na kartonie:

naklejka ścienna malowany słonik

i słonik “przeniesiony” z kartonu na ścianę:

malowany słonik na ścianie

Oczywiście – przy takim dużym powiększeniu musi być bardzo dobry skan – ale wszystko jest do uzgodnienia :) – zapraszam do kontaktu telefonicznego (604 532 152) lub mailowego – akatja@akatja.pl

Ale jest jeszcze jedna bardzo interesująca i ciekawa możliwość – jeżeli masz ochotę na malowanie na ścianie farbami, trochę odwagi – to talent artystyczny można “zastąpić” szablonem, pędzle choćby częściowo – sprayem. A efekt może być naprawdę ciekawy…

szablony motyle malowane na ścianie

 

Czytaj dalej

Oryginalne dekoracje włączników i kontaktów

Chyba każdy zna to ze swojego domu – już wkrótce po malowaniu wokół włączników pojawiają się brzydkie zabrudzenia …
Umycie  ściany niestety nie zawsze pomaga – światło włączamy kilkukrotnie w ciągu dnia, a często robimy to niestety brudnymi rękami.  I właśnie jako rozwiązanie tego problemu powstały dekoracyjne naklejki włączników i kontaktów. Czytaj dalej →

Czytaj dalej

Zaprojektowane przez Klienter.pl

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
  • Urządzanie pomieszczeń
  • Wybór naklejki
  • Naklejki na zamówienie
  • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?