Szablon do malowania na ścianę

  Jak wygląda szablon malarski do malowania na ścianę?

  Określony wzór graficzny wycięty jest za pomocą plotera tnącego ze specjalnego materiału – szablonowej folii samoprzylepnej przeznaczonej do aplikacji na ściany.

  Ponieważ folia jest samoprzylepna – do naklejenia szablonu malarskiego na ścianę nie potrzeba żadnego dodatkowego kleju czy taśmy. Wystarczy odkleić szablon od papieru i nanieść na ścianę.

  szablon malarski

  Zwykle szablon malarski składa się z wielu elementów (często bardzo drobnych) i aby łatwo było go nakleić – na wierzchu naniesiona jest bezbarwna folia transportowa, którą po naklejeniu wzoru na ścianę usuwa się – i można zacząć malowanie pustych elementów szablonu.

  Szablon do malowania na ścianę

  Do malowania szablonów używa się gęstej farby, nakłada się ją cienką warstwą za pomocą gąbki, szmatki – lub natryskuje farbę w sprayu – również cienką warstwą. Po namalowaniu wzoru należy delikatnie szablon odkleić od ściany – i wyrzucić, gdyż jest jednorazowy.

  Dlaczego dekoracja wykonana szablonem malarskim jest dobrym wyborem?

  Przy pomocy szablonu malarskiego do ścian i jednego lub kilku kolorów farb można wyczarować bardzo oryginalne efekty artystyczne.

  Ponieważ farby można mieszać – dopasowanie dekoracji do koloru ściany czy mebli jest bardzo proste.

  Nawet osoby o mniejszym talencie artystycznym mogą samodzielnie wykonać niepowtarzalną dekorację.

  Namalowany wzór wygląda bardzo elegancko, nie jest “plastikowy”.

  Ponieważ szablon malarski jest samoprzylepny – dobrze przylega do ściany, więc znacznie zmniejsza się niebezpieczeństwo powstania zacieków farby pod szablonem.

   

  Z czego wycinane są szablony malarskie?

  Szablony malarskie wycinane są z szablonowej  folii samoprzylepnej firmy Oracal – jest to miękka folia PCV, która doskonale dopasowuje się do oklejanej powierzchni.

  Środkiem klejącym jest łatwo usuwalny Poliakrylan. Folia przeznaczona jest do aplikacji wewnętrznej szczególnie do tworzenia dekoracji i napisów na ścianach.

   

  Czy da się zrealizować mój pomysł?

  Szablony możemy dopasować indywidualnie dla każdego klienta, biorąc pod uwagę nawet najmniejszy szczegół, który ma wpływ na idealne dopasowanie do charakteru i konkretnych potrzeb. Tak, by spełniało dokładnie Twoje oczekiwania.

  Ponieważ nasza oferta zawiera bardzo dużą ilość wzorów, aby było łatwiej ją przeglądać, podzieliliśmy je tematycznie na kategorie:

  Jeśli masz problem z wyborem dekoracji – wypełnij poniższy formularz – postaramy się pomóc Ci w podjęciu najlepszej decyzji!

   

  Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz propozycje najlepiej dopasowanych naklejek.

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Imię, nazwisko (opcjonalnie):

  *

  Email:

  *

  Telefon (opcjonalnie):

  Krótki opis:

  Załącznik 1:
  Załącznik 2:

   

  Zaprojektowane przez Klienter.pl

  Pobierz teraz!
  x

  Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

  Poradnik 40 stron!

  5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
  • Urządzanie pomieszczeń
  • Wybór naklejki
  • Naklejki na zamówienie
  • Instrukcja naklejania

  BEZPŁATNIE!

  Chcesz otrzymać poradnik?

  Wpisz Imię: *
  Wpisz Email: *