Naklejka z imieniem

utworzone przez |  28.09.2015 |  Naklejki na ścianę

Narodziny dziecka to wyjątkowy czas w życiu każdej rodziny. Wśród wielu zmian, przygotowań, które oczywiście sprawiają dużo radości jest też czas na wybór imienia. Tego wyjątkowego, najpiękniejszego i najlepszego. A jeśli już jest wybrane – możemy nim oznaczyć miejsce dla Maluszka. Jak? Naklejając naklejkę z imieniem.

Urządzając pokój dla dziecka, każdy rodzic chce zapewnić swojemu brzdącowi najlepsze warunki – wybierając produkty, które spełniają założone przez niego normy jakościowe i estetyczne. Główkuje jak to wszystko ze sobą zestawić, aby pokój lub tylko kącik nabrał odpowiedniego  wymarzonego wyrazu i niepowtarzalnego charakteru.

Jedną z możliwości jest naklejka z imieniem Twojego dziecka.  Taka ozdoba ślicznie będzie się prezentować nad kołyską czy łóżeczkiem, ale też na drzwiach od pokoju czy szafie.

Personalizowana naklejka na ścianę to również świetny sposób, aby jasno zaznaczyć granice w pokoju – jeżeli mieszka w nim rodzeństwo. Każde dziecko zyska swoją strefę, dzięki czemu poczuje się komfortowo, ale także dojrzale. Naklejka z imieniem naklejona w pokoju / kąciku starszego dziecka równocześnie z podobną naklejką imienną w miejscu dla noworodka pomoże starszemu odnaleźć się w nowej sytuacji. Określenie terytorium będzie dla niego sygnałem, że jest tak samo ważne jak to najmłodsze.

Oczywiście naklejka dla noworodka będzie mieć nieco inną tematykę – tutaj sprawdzą się na przykład słodkie misie:

naklejka z imieniem

Starsze dziecko warto zapytać o zdanie, ale trzeba się spodziewać, że jego zdanie będzie nieco inne niż nasze – i na ścianie wyląduje różowy jednorożec…

naklejka z imieniem

albo dwa dorodne dinozaury….

naklejka z imieniem

Zobacz więcej wzorów i wybierz coś dla siebie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytanie?

Nawiguj

Wybierz dekorację lub szablon
 

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
  • Urządzanie pomieszczeń
  • Wybór naklejki
  • Naklejki na zamówienie
  • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?