Naklejki do jadalni

utworzone przez | 29.08.2014 | Naklejki na ścianę

Jadalnia – to często tylko niewielki kącik z malutkim blatem w kuchni, wykorzystywany do zjedzenia pośpiesznego śniadania. Może to być też wielki stół w oddzielnym pomieszczeniu.  Powstaje zatem pytanie – jakie naklejki do jadalni pasują, jak za pomocą naklejek udekorować to miejsce?

Pomysłów na zagospodarowanie miejsca do jedzenia jest bardzo wiele, tak jak wiele jest stylów w umeblowaniu, wyposażeniu wnętrza.

Bo inaczej będzie udekorowany kącik na szybkie śniadanie, inaczej przytulna wnęka, w której spotykają się rodzina i przyjaciele na wspólną popołudniową kawę. Dzisiaj jednak do rzadkości nie należy także wieloosobowy stół w dużym, rodzinnym salonie, spełniający wiele zadań – służy często do pracy, drobnych napraw, odrabiania lekcji.  Coraz częściej spotykane jest również projektowanie jadalni jako odrębnego pomieszczenia – gdzieś pomiędzy kuchnią a salonem, ze specjalnie dobieranymi przez dekoratora wnętrz meblami, detalami i kolorami pozytywnie wpływającymi na atmosferę domowych posiłków.

W takim miejscu śniadania, obiady czy kolacje celebruje się nieśpiesznie, delektując się nimi.

W każdym z tych miejsc dekoracje ścienne mogą posłużyć do podkreślenia stylu, uwypuklenia przeznaczenia, aby jadalnia była jeszcze piękniejsza a jedzenie smaczniejsze.

  • rodzinny kącik w przytulnej kuchni ozdobiony naklejką z odpowiednim napisem – zachęci  do nieśpiesznego śniadania i przypomni, że każdy nowy dzień może być dobry

naklejka do jadalniZamów tę naklejkę w sklepie

 

  • miejsce na popołudniową kawę z mężem lub małe ploteczki z ulubioną sąsiadką uprzyjemni odpowiednia oprawa:

 

naklejka do jadalni z filiżankamiZamów tę naklejkę w sklepie

  • elegancki stół w tradycyjnym salonie w towarzystwie efektownego francuskiego napisu

naklejki do jadalni z napisem

Zamów tę naklejkę w sklepie

  • naklejki do jadalni w nowoczesnym, postindustrialnym designie dla aktywnych

 

naklejka do nowoczesnej jadalniZamów tę naklejkę w sklepie

  • do jadalni można wprowadzić też nieco fantazji i umieścić na ścianie piękne drzewo z różnymi przedmiotami  – efekt będzie niepowtarzalny

naklejka do jadalni drzewo Zamów tę naklejkę w sklepie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *