Naklejki na przyprawy

utworzone przez | 22.07.2016 | Naklejki na różne rzeczy

Nasze kuchnie są coraz ładniejsze, bardziej nowoczesne i wygodne. Dotyczy to nie tylko urządzeń czy systemów półek ale też sposobu przechowywania przypraw. No i przypraw jest znacznie więcej. Żeby się nie pogubić warto nakleić naklejki na przyprawy – niezależnie czy to będą słoiczki czy puszki.

Dzisiejsza półka na przyprawy znacznie różni się od tej sprzed nawet kilkunastu lat. Młodsze osoby pewnie nie zdają sobie z tego sprawy, że dawniej było w powszechnym użyciu tylko kilka, kilkanaście przypraw. I dlatego naklejki na te przyprawy niekoniecznie były aż tak potrzebne.

Dzisiaj natomiast sytuacja jest zupełnie inna. Na rynku dostępne są ich dziesiątki, więc i półka na przyprawy jest znacznie większa. Co prawda często nie jest to półka a tylko (albo i aż…) stojak na przyprawy, ale i tak jest ich dużo. Czasami nawet duża szuflada z trudem mieści wszystkie zgromadzone przez nas pojemniki do przypraw.

Dlatego mając na uwadze własną wygodę warto zadbać o tą część naszej kuchni.

Jak? Oznaczając niezliczone słoiczki, puszki, pojemniki, organizery, pudełka na przyprawy kuchenne odpowiednimi naklejkami z nazwami przypraw.

etykiety na przyprawy

Prawda, że pomysł na przechowywanie przypraw w oznaczonych słoiczkach jest dobry?

A jeszcze jak napiszę, że jest przynajmniej kilka różnych wzorów zestawów?

na przykład taki – zestaw podstawowych przypraw:

naklejki na przyprawyKup ten zestaw etykiet w sklepie

albo jeśli nie lubisz zbyt wielu ozdobników – całkiem prosty zestaw naklejek na pojemniki na przyprawy – na kasze, mąki…

etykiety na przyprawy

Kup ten zestaw

 

Przejdź do naszego sklepu i spośród wielu różnych wzorów i zestawów – wybierz swoje naklejki na przyprawy:

Zobacz dostępne naklejki na przyprawy w sklepie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *