Pomysł na oświadczyny

utworzone przez |  15.09.2015 |  Naklejki na ścianę

Tak. Takiego tematu jeszcze tu nie było. Ale w sumie dlaczego nie? Pewnie się zastanawiasz, co wspólnego ma pomysł na oświadczyny z naklejkami? Wspólnym mianownikiem może tu być pomysłowość, kreatywność, oryginalność….

Jak każde lato i te minęło pod znakiem ślubów i wesel. Dla Młodych Par i ich bliskich to wyjątkowy okres; ciężkie przygotowania, piękna ceremonia, huczne wesele i niezwykłe obietnice. Ślub to krok w stronę wspólnego życia…już zawsze razem. Jednak zanim Panna Młoda zacznie wybierać suknię, a Pan Młody garnitur – dzieje się coś równie magicznego – oświadczyny, zaręczyny.

Panowie prześcigają się w wyjątkowych pomysłach i aranżacjach tego dnia, który wspólnie będą móc wspominać do końca życia. Padają na kolana podczas wakacyjnej wycieczki, w restauracji, w parku, często też organizują przyjęcia niespodzianki. Każdy z tych pomysłów jest magiczny i każdy zasługuje na uznanie.

I tutaj panuje prosta zasada: im pomysł bardziej oryginalny,  a zarazem prosty – tym bardziej wzbudza chęć naśladowania.

Może dlatego warto przemyśleć poniższy scenariusz pomysłu na oświadczyny:

Wróć do domu wcześniej, niż Twoja ukochana. Przygotuj mieszkanie, zrób (bądź zamów) pyszną kolację, schłodź szampana, ubierz się w garnitur (no, chociaż bardziej odświętną koszulę), obsyp mieszkanie płatkami róż, zapali świeczki i przyklej naklejki na ścianę…

Pytasz: zaraz, zaraz, ale jakie naklejki na ścianę? To bardzo proste i jednocześnie wyjątkowe.

Kiedy ukochana wejdzie do mieszkania na przedpokoju zaskoczy ją piękna naklejka na ścianę w formie napisu:

Dziękuje za każdy wspólny dzień

Z pewnością  będzie podekscytowana Twoim strojem, wyjątkowym wyglądem do mieszkania i taką niespodzianką. Pójdzie dalej do salonu, a tak ukaże się jej kolejny napis:

Kocham Cię. Jesteś dla mnie wyjątkowa.

Na 100% na jej twarzy pojawi się szeroki uśmiech. Ty chwycisz ją za dłoń i zaprowadzisz do sypialni, gdzie nad waszym łóżkiem pojawi się napis:

Czy zostaniesz moją żoną?

Wtedy uklękniesz… i sam już wiesz co robić dalej … Taki wieczór na pewno Twoja ukochana zapamięta do końca życia.

Abyś idealnie przygotował ten dzień możesz zaprojektować sam inne, idealne dla Was napisy, dzięki naszej nowej funkcji na stronie:

Kliknij i zamów indywidualny tekst

Takie, które będą pasowały do Was, Wasze cytaty, ważne zdania….

Jeśli nie masz odwagi przykleić od razu naklejek – możesz je przygotować, pięknie zapakować i poprosić Twoją Kobietę, aby wspólnie z Tobą po kolei je przyklejała :)

Wspólnie naklejone na ścianach naklejki z romantycznymi wyznaniami każdego dnia będą wywoływać uśmiech na Waszych twarzach. Będą także przypominać Wam Twój wyjątkowo romantyczny pomysł na oświadczyny,  jak też o wyjątkowej więzi jaka Was łączy.

A dodatkowo staną się piękną ozdobą.

Życzymy powodzenia!

cytat177a

Zobacz więcej wzorów

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytanie?

Nawiguj

Wybierz dekorację lub szablon
 

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
  • Urządzanie pomieszczeń
  • Wybór naklejki
  • Naklejki na zamówienie
  • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?