O mnie

Od ponad 25 lat niemal codziennie zasiadam przed komputerem i rysuję, projektuję, robię zdjęcia, retuszuję….  Przez piętnaście lat były to projekty reklamowe – tablice, bilboardy, ulotki, katalogi.

Tematem naklejek zainteresowałam się około 2008 roku, podczas remontu swojego domu. Na zagranicznych stronach znalazłam wiele ciekawych pomysłów, ale w Polsce niestety niewiele dało się kupić…

Ponieważ miałam dostęp do ploterów tnących i drukujących – zaczęłam gromadzić, tworzyć projekty graficzne, zdjęcia – z myślą o wykorzystaniu ich u siebie w domu. Temat okazał się na tyle ciekawy, że po pewnym czasie zebrałam całkiem pokaźną kolekcję wzorów. W międzyczasie powstało w naszym kraju kilka firm, które zaczęły oferować tego typu dekoracje – pomyślałam, że skoro już mam zgromadzone tyle projektów – dlaczego mam i ja nie spróbować? Mam już tyle wzorów, mam urządzenia …. I tak  powstał mój sklep internetowy www.akatja.pl i konto na Allegro AKatja.

Od tego czasu minęło już wiele lat, do kolekcji wzorów ciągle przybywają nowe, gdyż tworzenie naklejek na ściany stało się moim hobby.

Aby jednak mogło tych wzorów przybywać – potrzebna jest inspiracja. Dlatego jak tylko mogę staram się kontaktować z moimi Klientami.

Bardzo cenne są bezpośrednie spotkania – jak tutaj – na targach w Kielcach:

Inspirujące  są rozmowy telefoniczne, wymiana maili, czy też reakcje i zainteresowanie na dany artykuł mojego bloga, dlatego serdecznie zapraszam do czytania, komentowania…

 

Katarzyna Kwiel

Katarzyna Kwiel