polecane

Ściany na korytarzu

Przedpokój jest zwykle niewielki, wąski i długi. Na dodatek słabo oświetlony, z dużą ilością drzwi. Jest to jednak miejsce, które jest naszą wizytówką, więc chcielibyśmy aby było jak najładniejsze. Ponieważ nie ma tam zwykle wiele miejsca na dekoracje – naklejki na ściany w korytarzu są świetnym pomysłem na ożywienie tego pomieszczenia.

Continue Reading →

Continue Reading

Oryginalne naklejki do salonu i jadalni

Naklejki stały się obecnie modnym elementem dekoracyjnym niemal do wszystkich pomieszczeń. Jeśli wybór dekoracji będzie trafny, pomieszczenia najbardziej reprezentacyjne w domu – salon i jadalnia mogą bardzo zyskać na wyglądzie. Trzeba więc dobrze przemyśleć swój wybór. Co trzeba wziąć pod uwagę, aby odpowiednio dobrana, oryginalna naklejka stała się prawdziwą ozdobą pomieszczenia?

Continue Reading →

Continue Reading

Naklejki i szablony dla dzieci

Wiele osób z czasów szkolnych pamięta fascynację naklejkami – naklejane na wszystko, na co tylko się dało nakleić cieszyły się (i cieszą do dzisiaj) wielką popularnością wśród najmłodszych, jak również i tych nieco starszych. Nieco bardziej współczesną odmianą naklejek dla dzieci są duże powierzchniowo naklejki na ściany.

Poza modnym obecnie naklejaniem na ściany można ozdobić również powierzchnię drzwi, mebli czy lustra. Nowy, estetyczny design daje możliwość pochwalenia się koleżankom i kolegom swoim pokojem w nowej odsłonie. Continue Reading →

Continue Reading

Pochwal się swoją nalewką!

Wyprodukowanie nalewki w domu to oprócz przyjemności i satysfakcji – to ciężka praca (zbieranie, drylowanie, mycie…) jak również mnóstwo poświęconego na to czasu.

I jak każde hobby – najprzyjemniej jest, kiedy możesz się nim pochwalić przed znajomymi czy rodziną. A jeszcze lepiej – jeśli ich zaskakujesz i wzbudzasz zachwyt. Jak to osiągnąć przy domowej produkcji trunków?

Najprościej (oprócz oczywiście oryginalnego składu napoju!) – to odpowiedni wygląd butelki. Oczywiście – podstawą jest czysta butelka, koniecznie pozbawiona napisów z ewentualnej poprzedniej zawartości. A niepowtarzalność nalewki zapewni odpowiednio dobrana estetyczna etykieta. Dlaczego? Continue Reading →

Continue Reading

Idealna pora na nalewki i wino

Zima w pełni. Ciemno, zimno, smutno… I wtedy przypominamy sobie, że gdzieś na dolnej półce szafki stoi duży słoik – z nalewką malinową. I jeszcze jeden – z wiśniową. I pewnie kilka innych – zależnie od fantazji – pigwowa, tarninowa, śliwkowa, aroniowa…..

Każdą należy się zająć – przecedzić z owoców, sprawdzić smak – a klarowny i czysty napój – przelać do butelek.  Zbiór butelek rośnie – kilka, kilkanaście sztuk, kilkadziesiąt… – Tylko która jest która? Jak rozpoznać w butelce, rozróżnić – tę nalewkę malinową od nalewki wiśniowej? A porzeczkową od aroniowej? Nie mówiąc już o odróżnieniu rocznika domowego wina – czy to jest z tamtego roku czy może było robione trzy lata temu? Continue Reading →

Continue Reading

Kolory naklejek na ścianach

Dobranie wzoru naklejki według swojego gustu – to jeszcze nie wszystko. Trzeba jeszcze zdecydować, jaki kolor ma mieć nasza nowa dekoracja. Pomimo tego, że paleta kolorów folii, z których robi się naklejki nie jest bardzo duża – czasami trudno jest moim klientom wybrać odpowiedni kolor na ścianę.

Oczywiście – staram się pomóc i nakierować, ale nie zawsze jest to proste – zwłaszcza, że czasem Klienci jeszcze nie wybrali koloru mebli, dodatków. Zdarza się więc kupowanie wyposażenia pokoju dostosowanego do koloru już wybranej naklejki na ścianę :).

Continue Reading →

Continue Reading

Indywidualne wzory na ścianach

Tak to już jest, że są tacy, którzy chcą mieć tak samo jak inni, i są tacy, którzy chcą mieć całkiem inaczej :)

I dlatego, pomimo że mamy kilka tysięcy wzorów w ofercie (a konkurencja następne tysiące) jest bardzo duża grupa klientów, którzy chcą mieć całkiem inny, swój wzór, napis na swojej ścianie.

Continue Reading →

Continue Reading

Zaprojektowane przez Klienter.pl

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
  • Urządzanie pomieszczeń
  • Wybór naklejki
  • Naklejki na zamówienie
  • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?