Pochwal się swoją nalewką!

utworzone przez |  20.02.2013 |  Naklejki na różne rzeczy

Wyprodukowanie nalewki w domu to oprócz przyjemności i satysfakcji – to ciężka praca (zbieranie, drylowanie, mycie…) jak również mnóstwo poświęconego na to czasu.

I jak każde hobby – najprzyjemniej jest, kiedy możesz się nim pochwalić przed znajomymi czy rodziną. A jeszcze lepiej – jeśli ich zaskakujesz i wzbudzasz zachwyt. Jak to osiągnąć przy domowej produkcji trunków?

Najprościej (oprócz oczywiście oryginalnego składu napoju!) – to odpowiedni wygląd butelki. Oczywiście – podstawą jest czysta butelka, koniecznie pozbawiona napisów z ewentualnej poprzedniej zawartości. A niepowtarzalność nalewki zapewni odpowiednio dobrana estetyczna etykieta. Dlaczego?

Z całą pewnością tworzysz niezwykłe nalewki czy wina  nie tylko dla siebie – ale również aby poczęstować swoich gości, czy też wręczyć je komuś w prezencie. Dlatego warto zadbać o ten element – butelka domowej nalewki z odpowiednią etykietą – ze składem, rocznikiem sprawi, że będziesz mógł być dumny ze swojej pasji. Wzbudzisz wśród znajomych podziw i zaskoczenie podając na stół trunek w odpowiedniej oprawie, a nie byle jakiej i przypadkowej butelce.

Ozdobiona taką naklejką butelka nalewki postawiona na stole czy wręczona w prezencie – z całą pewnością będzie wydarzeniem wieczoru, a goście będą mniej krytyczni, jeśli chodzi o zawartość….

Ale nie tylko zrobienie wrażenia na gościach jest istotne – duże praktyczne znaczenie ma fakt, iż dołączając do trunku odpowiedni opis – nie pomylisz już  zawartości butelek.

Unikalne etykiety – odpowiednie do zawartości na każdej butelce sprawią również, że Twoja kolekcja będzie wyglądała bardziej profesjonalnie w Twoim barku czy szafce – będzie prawdziwą ozdobą i z dumą będziesz ją prezentował wszystkim:

– jeśli masz nalewkę malinową – naklej etykietę z malinkami:

etykieta na nalewkę malinową

a jeśli śliwkową – dorodne śliwki na naklejce poinformują o zawartości butelki:

etykieta na nalewkę śliwkowa

Możesz też wybrać neutralne, eleganckie wzory:

etykieta na nalewkę domową

etykieta na nalewkę domową

Doceń więc swoją pracę – i nadając królewska oprawę swoim nalewkom spraw, aby inni mogli Cię również docenić i podziwiać!

Zobacz więcej wzorów i wybierz odpowiedni na swoje nalewki i wina

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytanie?

Nawiguj

Wybierz dekorację lub szablon
 

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
  • Urządzanie pomieszczeń
  • Wybór naklejki
  • Naklejki na zamówienie
  • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?