Naklejki i szablony dla dzieci

utworzone przez | 22.02.2013 | Naklejki na ścianę, Szablony do malowania na ścianę

Wiele osób z czasów szkolnych pamięta fascynację naklejkami – naklejane na wszystko, na co tylko się dało nakleić cieszyły się (i cieszą do dzisiaj) wielką popularnością wśród najmłodszych, jak również i tych nieco starszych. Nieco bardziej współczesną odmianą naklejek dla dzieci są duże powierzchniowo naklejki na ściany.

Poza modnym obecnie naklejaniem na ściany można ozdobić również powierzchnię drzwi, mebli czy lustra. Nowy, estetyczny design daje możliwość pochwalenia się koleżankom i kolegom swoim pokojem w nowej odsłonie. Ale największa frajda – to chyba samo naklejanie! Dziecko może uczestniczyć zarówno w wyborze rodzaju i wzoru dekoracji (a nawet powinno!) jak też wydatnie pomagać w aplikacji dekoracji na ścianę. Można z tego zrobić wspaniałą zabawę i przekonać się ile radości może sprawić rozcinanie, planowanie, przymierzanie i naklejanie. Na dodatek jest to tak proste, że poradzi sobie z tym nawet młodszy przedszkolak.

tęczowa łąka nr 5c

Dzięki naklejkom przedmioty, meble, drzwi i ściany stają się bardziej „swoje”, ładniejsze – gdyż zwykle przedstawiają ulubione motywy. Oklejona powierzchnia już nie jest bezosobowa, zimna. Gdy spoglądamy na naklejkę – uśmiech sam pojawia się na naszej twarzy. A jeśli naklejka jest nad łóżkiem – to już od samego rana :)

naklejka z imieniem i dinozaury

Bez wątpienia dziecko samodzielnie (lub z niewielką pomocą rodziców) wykonując dekorację będzie bardziej dumne z nowego wystroju. Rozpromieniony przedszkolak z dumą będzie prezentował gościom, którą naklejkę na ścianie samodzielnie przykleił, jak wysoko musiał wyciągnąć rączki, żeby motylki były tam, gdzie chciał…

naklejka z kotkami

Oczywiście – dla najmłodszych odpowiednie będą wzory bajkowe – od bajkowych wróżek i motylków po koty i drzewa…

Starszym dzieciom, nastolatkom spodobają się naklejki jednokolorowe w poważniejszych tematach

naklejki z pilka nozna

jakie naklejki do pokoju młodzieżowego

A dla ambitnej, lubiącej zabawę farbami nastolatki można zamówić szablon, który samodzielnie pomaluje na wybrane kolory!

Możesz wspólnie z dzieckiem usiąść i przejrzeć dostępne wzory i wybrać najbardziej odpowiadający Wam tematyką i kolorem:

Kliknij, wybierz tematykę i zobacz więcej wzorów

1 komentarz

  1. zobacz

    Doskonały artykuł, konkretny i łatwy do przyswojenia

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *