Często się mówi, że biblioteka to taka świątynia czytania. A jak mogą wyglądać schody do takiej świątyni? Niekoniecznie szaro i standardowo. Tak, schody do biblioteki mogą wyglądać naprawdę magicznie :)
Kto lubi czytać – tego nie trzeba do tego zachęcać. Ale zanim dzieci wyrobią w sobie nawyk czytania i rozwinie się miłość do książek potrzebują czasem trochę zachęty. I taką zachętą do czytania mogą być schody prowadzące do biblioteki.
Nie ma znaczenia, czy będzie to biblioteka szkolna czy też miejska, osiedlowa.
W każdej z nich są setki pięknych książek dla młodych czytelników. Można ich zainspirować proponując przeczytanie wartościowych książek na przykład w ten sposób:
Zobacz ten zestaw w naszym sklepie
W zależności od wieku czytelników lektury mogą być zupełnie inne:
Zobacz ten zestaw w naszym sklepie
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby były to jeszcze zupełnie inne tytuły.
Ten rok jest rokiem Stanisława Lema. Może schody do biblioteki ozdobiłyby Jego tytuły? Które?
Może „Solaris”, „Bajki robotów”, „Powrót z gwiazd”?
Napisz do nas lub zadzwoń i wspólnie ustalimy ranking lektur w Twojej Bibliotece.
Proszę o próbki naklejek, które będę mogła wykorzystać w bibliotece szkolnej. Jestem zainteresowana państwa ofertą, potrzebuję naklejki na drzwi i ścianę. Poproszę o państwa propozycje i cennik.
Z przyjemnością wyślemy próbki – w takim przypadku prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – akatja@akatja.pl lub tel 604 532 152
Dzień dobry, poprosimy o propozycję dla biblioteki szkolnej szkoły średniej technicznej. Pozdrawiam Małgorzata Małkińska mail kontaktowy: malgorzatamalkinska@wp.pl Adres: Zespół Szkół nr1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie, Aleja Tadeusza Kościuszki 10, 21-400 Łuków
Zapraszamy na stronę naszego sklepu do działu produktów dla bibliotek: https://akatja.pl/354-naklejki-na-schody
Realizujemy też indywidualne projekty – prosimy wtedy o kontakt na maila akatja@akatja.pl