Cytaty na schody?

Tego jeszcze nie było….

ale w sumie – dlaczego nie? Na schody też zrobię :)))

napis na schodach

napisy na schodach….

Dość interesująca aranżacja schodów – na stopniach naklejone (lub namalowane) ciekawe napisy!  Co prawda to dość odważna dekoracja – ale bardzo prosta do zrobienia – i ewentualnie do usunięcia, gdy się znudzi.

Można dość niewielkim kosztem nadać nawet brzydkim, standardowym schodom bardzo indywidualny design.  Tylko jakie napisy po polsku można tam umieścić? W zasadzie fantazja nie zna granic…

Całkiem niedawno robiliśmy dla Klientki napisy na schody zawierające tytuły książek. Wyszło to bardzo interesująco:

napisy na schody

Jeśli masz pomysł napisu – jak najbardziej można wykonać taki napis na zamówienie – wystarczy napisać mail czy zadzwonić do mnie – akatja@akatja.pl, tel. 604 532 152 i wspólnie możemy stworzyć ciekawy cytat na schody czy inne miejsce w Twoim domu.

Całkiem odrębną grupą są napisy na schodach w szkołach, gdzie dominują teksty edukacyjne – od tabliczki mnożenia po zasady udzielania pierwszej pomocy. Wiele gotowych zestawów już jest dostępnych: https://akatja.pl/125-naklejki-na-schody

Cytaty, zwłaszcza te motywujące młodzież, pozytywne są naszym zdaniem równie ważne – tylko pytanie do nauczycieli i uczniów – Jakie byście chcieli?

 

 , , , , , , , , , , , , , , ,

2 odpowiedzi do Cytaty na schody?

 1. chmiel 16 maja 2013 w 09:25 #

  Chciałam zapytać, gdzie można dostać takie naklejki, albo inaczej, jak w ogóle się za to zabrać?:) Chciałam zrobić takie napisy ale nie mam pojęcia od czego zacząć, pozdrawiam!

  • Katarzyna Kwiel 16 maja 2013 w 10:13 #

   Napisy można zamówić u nas :) – jeśli da się dopasować – to z naszego sklepu http://www.akatja.pl, jeśli indywidualne – to zapraszam do kontaktu mailowego – akatja@akatja.pl – razem stworzymy dekorację, która będzie dla Pani najodpowiedniejsza.

Dodaj komentarz

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Zaprojektowane przez Klienter.pl

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
 • Urządzanie pomieszczeń
 • Wybór naklejki
 • Naklejki na zamówienie
 • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?

Przeczytaj poprzedni wpis:
Naklejki czy szablony – opinie

Bardzo lubię rozmawiać i korespondować z moimi Klientami, kupującymi naklejki. Oprócz rozmów standardowych - zamówienia, ustalenia dostawy - często rozmawiamy...

Zamknij