Cytaty na schody?

Tego jeszcze nie było….

ale w sumie – dlaczego nie? Na schody też zrobię :)))

napis na schodach

napisy na schodach….

Dość interesująca aranżacja schodów – na stopniach naklejone (lub namalowane) ciekawe napisy!  Co prawda to dość odważna dekoracja – ale bardzo prosta do zrobienia – i ewentualnie do usunięcia, gdy się znudzi.

Można dość niewielkim kosztem nadać nawet brzydkim, standardowym schodom bardzo indywidualny design.  Tylko jakie napisy po polsku można tam umieścić? W zasadzie fantazja nie zna granic…

Całkiem niedawno robiliśmy dla Klientki napisy na schody zawierające tytuły książek. Wyszło to bardzo interesująco:

napisy na schody

Jeśli masz pomysł napisu – jak najbardziej można wykonać taki napis na zamówienie – wystarczy napisać mail czy zadzwonić do mnie – akatja@akatja.pl, tel. 604 532 152 i wspólnie możemy stworzyć ciekawy cytat na schody czy inne miejsce w Twoim domu.

 

 , , , , , , , , , , , , , , ,

2 Responses to Cytaty na schody?

  1. chmiel 16 maja 2013 w 09:25 #

    Chciałam zapytać, gdzie można dostać takie naklejki, albo inaczej, jak w ogóle się za to zabrać?:) Chciałam zrobić takie napisy ale nie mam pojęcia od czego zacząć, pozdrawiam!

    • Katarzyna Kwiel 16 maja 2013 w 10:13 #

      Napisy można zamówić u nas :) – jeśli da się dopasować – to z naszego sklepu http://www.akatja.pl, jeśli indywidualne – to zapraszam do kontaktu mailowego – akatja@akatja.pl – razem stworzymy dekorację, która będzie dla Pani najodpowiedniejsza.

Dodaj komentarz