Mini naklejki – wlepki do Księgi Gości

utworzone przez | 09.03.2023 | Naklejki eventowe, Naklejki ślubne

Od jakiegoś czasu serca naszych Klientów zdobyły malutkie naklejki – wlepki do Księgi Gości.

Wlepki to duże ułatwienie przy dokonywaniu wpisów w Księdze Gości. Nie wszyscy przecież mają talent plastyczny, a dzięki tym malutkim naklejkom każdy będzie w stanie stworzyć pięknie udekorowany wpis.

Ponieważ do wyboru masz około 100 wzorów, warto rozważyć zakup przynajmniej kilku różnych, aby Goście mogli wybrać te, które im przypadną do gustu.


Wybrane przez Ciebie wzory możesz rozłożyć na stole obok Księgi Gości czy Fotobudki. Niewielki format arkusika – 10x10cm pomoże w utrzymaniu estetyki i porządku w trakcie zabawy – każdy będzie mógł wziąć jeden arkusik i go w całości wykorzystać. Unikniesz dużej ilości częściowo wykorzystanych dużych arkuszy, które dla kolejnych Gości mogą wyglądać jak „resztki”.

Dzięki temu za pomocą tych małych nalepek dekorowanie Księgi czy przyklejanie zdjęć z fotobudki będzie świetną zabawą dla Twoich Gości i sprawi frajdę nie tylko dzieciom.
Oprócz kolorowych wzorów mamy również dla Was urocze malutkie jednobarwne serduszka. Ale za to są dostępne między innymi lustrzane złote i srebrne :)

Nie zapominajmy o praktycznym zastosowaniu tych mini naklejeczek. Jeśli chcecie estetycznie powklejać zdjęcia na kolejne strony Księgi Gości czy albumu ślubnego, a niezbyt odpowiadają Wam kwiatowe wzorki – mamy naklejeczki „techniczne” same rożki – trójkąciki, dzięki którym przykleisz zdjęcia. Jeśli dobierzesz odpowiedni kolor – będą stonowaną i elegancką dekoracją:

Zastosowanie tych uroczych naklejek to nie tylko weselna Księga Gości. Możesz ich użyć w swoich pracach scrapbookingowych i wykonać za ich pomocą piękne kartki okolicznościowe, ozdobić pudełka, podziękowania, życzenia, prezenty.


To jak?

Wybieramy wzory?

Zapraszamy:

https://akatja.pl/239-wlepki-do-ksiegi-gosci

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *