Atrapy sprzętu AGD

utworzone przez | 05.04.2022 | Inne

Zastąpienie prawdziwych AGD atrapami w sklepie meblowym czy apartamencie pokazowym jest warte uwagi. Zwłaszcza z punktu widzenia ekonomii. Atrapy są o wiele tańsze. Dlatego tam, gdzie jest to możliwe – imitacja czasem jest wręcz pożądana. Bo przecież nikt nie gotuje nic w sklepie meblowym.
I dlatego nikt nie ma pretensji, że kuchenka, zlew czy piekarnik nie są prawdziwe. Może jest tylko lekkie zaskoczenie, gdy się podejdzie bliżej.

Pokazanie mebli kuchennych  w atrakcyjny sposób jest bardzo istotnym elementem w procesie ich sprzedaży.

Ale jak je pokazać nie wydając mnóstwa pieniędzy na dodatkowy sprzęt AGD?
To pytanie wciąż zadają sobie osoby odpowiedzialne za budowę stoiska pokazowego mebli.
Dlatego jeśli  zmieniasz ekspozycję w sklepie meblowym bądź zajmujesz się flippingiem, show roomami, to wiesz bardzo dobrze, jakim wydatkiem finansowym jest sprzęt AGD pasujący do Twoich mebli. A ekspozycja bez AGD wygląda niekorzystnie.

Jako, że rynek nie lubi próżni, to wymyślono dla Ciebie idealne, ekonomiczne rozwiązanie (które możliwe, że jest już Ci znane) – możesz wykonać ekspozycję mebli kuchennych używając atrap sprzętu AGD :) :)

Dzięki tanim atrapom kuchenek, mikrofalówek, zlewozmywaków pokażesz swoje meble bez zbędnego inwestowania!

 Zdjęcia urządzeń umieszczone na sztywnej płycie pcv sprawdzają się idealnie – są lekkie, proste w montażu i demontażu a przede wszystkim – znacznie tańsze od realnych kuchenek, piekarników, mikrofalówek.

Jeśli jeszcze dopowiem, że atrapy drukowane są trwałymi, ekologicznymi farbami z atestem i pokrywane laminatem zwiększającym trwałość – to już będzie chyba komplet.

Jak napisała jedna z naszych Klientek: „Bardzo fajne te atrapy. Można się pomylić czy prawdziwe 🙂”

Zresztą – sami zobaczcie jak prosty jest montaż atrap AGD – wystarczy tylko kilka kawałków taśmy dwustronnie klejącej i kuchnia czy pralnia jak prawdziwa:

W naszej ofercie znajdziesz  zarówno atrapy nowoczesnych płyt indukcyjnych jak i rustykalnych piekarników, kominków, sprawdź:

2 komentarze

  1. Daniela Ziemian

    Dzień dobry,
    poszukuje atrapy telewizora i lodówki. Proszę o wycene.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *