Ażurowe wycinanki z kartonu do przedszkola i szkoły

utworzone przez | 28.03.2023 | Inne, Naklejki do przedszkola

Wycinaki ażurki, grafiki papierowe, dekoracje kartonowe – ta wyjątkowa forma dekoracji, która w niektórych przypadkach osiąga nieraz formę dzieła sztuki.

Chociaż nazywane są różnie, to najczęstszym miejscem ich zastosowania od wielu lat są okna i tablice tematyczne  w szkołach i przedszkolach.

Na zmieniające się pory roku, święta, różnego rodzaju uroczystości zarówno w szkołach jak i przedszkolach nauczyciele przygotowują dekoracje tematyczne, których podstawą są właśnie wycinanki z kartonu. Na akademiach i tablicach tematycznych głównym elementem są napisy typu: Dzień Nauczyciela, Święto Niepodległości, Lato, Wakacje, Wielkanoc, itp. Do tego zależności od okazji dokładane są kwiatki, postacie zwierząt i ludzi.

Dekoracje okien to głównie same ażurowe i jasne postacie, kwiaty i zwierzęta.

Najczęściej nauczyciele sami wycinają takie dekoracje własnoręcznie, poświęcając na to swój prywatny czas w domu – ale coraz częściej decydują się na zakupienie gotowych wzorów a wolny czas przeznaczyć na rodzinę i odpoczynek.

W ostatnich latach zmienia się to również dlatego, że dzięki zastosowaniu do produkcji wycinanek  komputerów, ploterów i laserów stało się możliwe wykonywanie bardziej skomplikowanych dekoracji z mniejszym zaangażowaniem czasu i sił a nieporównywalnie lepszym efektem.

Najważniejsze jest to, że jeśli nie lubisz wycinać albo nie masz na to czasu – rozwiązaniem są gotowe wycinanki – takie które możesz zakupić.

Ponieważ wiosna to nowy początek – postanowiliśmy rozpocząć pomaganie wam w dekorowaniu przedszkolnych wnętrz nie tylko jak dotychczas ścian podłóg i schodów ale również i okien właśnie wycinankami z kartonu.

Nie zdążyliśmy jeszcze na dobre dołożyć całej oferty a już świąteczne napisy i ażurowe króliczki z pisankami, bukiety tulipanów zdobyły serca wielu naszych Klientek.

Ponieważ zawsze staramy się sprawdzić swoje produkty – udaliśmy się do zaprzyjaźnionego przedszkola w Pomykowie aby przekonać się że dekoracje wielkanocne prezentują się równie pięknie już umocowane na oknach:

Ale dekoracje są potrzebne nie tylko na Wielkanoc – stąd pojawiły się u nas i inne wzory:

postacie dzieci

słoneczko

Pani Wiosna

jest nawet słodki piesek

Nie mogło zabraknąć tematycznej dekoracji na Dzień Ziemi

a także różnych alfabetów z których można ułożyć własny napis w dowolnym kolorze i rozmiarze – taki, który akurat jest potrzebny:

Potrzebujesz kartonowych dekoracji, a nie masz czasu, sił i chęci na wycinanie?

Sprawdź aktualnie dostępne wzory i wybierz coś dla siebie:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *