Cytaty motywacyjne

utworzone przez |  10.10.2014 |  Naklejki na ścianę

Jednym z pomysłów na dekorację ścian jest umieszczenie na niej napisu. Najlepiej takiego, z którym się identyfikujesz. A jeszcze lepiej – jeśli dodatkowo ten napis jest dla Ciebie pozytywną inspiracją. Stąd mój pomysł i propozycja – na cytaty motywacyjne na ścianie.

Wbrew pozorom wcale nie jest łatwo znaleźć odpowiednie teksty, gdyż większość jest raczej “dołująca”, “dobijająca”, a w najlepszym razie mocno ironiczna i gorzka. Takie negatywne cytaty jednak nie są moim zdaniem odpowiednie, aby je umieszczać na ścianie.

Dlaczego? Naklejka z napisem wisi zwykle dość długo – przynajmniej kilka lub kilkanaście miesięcy. A zwykle jeszcze dłużej – do następnego malowania. Napis czytamy zwykle wielokrotnie na dzień przechodząc obok, nawet nieświadomie. Uruchamia się wtedy proces działania afirmacji – uczymy się na pamięć tego napisu, powtarzamy go – a po pewnym czasie “przyjmujemy jako prawdę”.

Dlatego tak istotne jest, aby napis ten był inspirujący, pozytywny i motywujący. Dlatego też zebrałam w jednym miejscu tylko te napisy, które są pozytywne, które przypominają o czymś dobrym, pięknym i ważnym.

tak jak ten napis:

naklejki cytaty motywujące

tutaj możesz kupić tą naklejkę

Możemy wykorzystać zwykłą (z pozoru) dekorację do pomocy w osiąganiu naszego celu, spełniania marzeń czy choćby motywacji w treningu!

naklejki inspirujące cytaty

kliknij kup naklejkę i spełniaj swoje marzenia!

 A zatem – do dzieła!

Zapraszam – przeglądaj dostępne już teraz cytaty motywacyjne. Będzie ich wciąż przybywać, więc jeśli tylko będziesz potrzebować pozytywnej inspiracji – zaglądaj:

Cytaty Motywacyjne

 

1 komentarz

  1. motywacja

    Wow, mega to wyglada. Wlasnie mam jedna pusta sciane i fajnie byloby zapelnic ja jakims cytatem motywacyjnym. Dzieki za podsuniecie extra pomyslu. Propsy :)

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytanie?

Nawiguj

Wybierz dekorację lub szablon
 

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
  • Urządzanie pomieszczeń
  • Wybór naklejki
  • Naklejki na zamówienie
  • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?