Cytaty znanych osób – dekoracje z brystolu

utworzone przez | 27.12.2023 | Naklejki do szkoły

Mądrość potrafi nas inspirować i motywować. A kiedy te mądre słowa pochodzą od znanej postaci, takiej jak patron szkoły czy sławny naukowiec czy pisarz, mogą one posłużyć jako doskonałe motto dla każdej placówki edukacyjnej.

Jeśli zatem szkoła posiada swojego patrona – zwykle na jednej ze ścian w głównym holu znajduje się jego portret. Jednakże, aby lepiej przybliżyć postać patrona dzieciom, warto obok umieścić krótki tekst, cytat, który jest związany z jego filozofią życiową lub osiągnięciami. Dlatego wśród propozycji naszych dekoracji szkolnych pojawiła się ostatnio nowa seria dekoracji – cytaty znanych osób wraz ich portretami:

Taki komplet – portret + napis będzie pełnić funkcję zarówno dekoracyjną, jak i edukacyjną, skłaniając naszych uczniów do refleksji. Bo taka dekoracja nie tylko upiększy nasze przestrzenie – to doskonałe narzędzie edukacyjne, dzięki któremu uczniowie nie tylko otrzymają wartościowe przesłanie, ale także będą miały okazję dowiedzieć się więcej o słynnych osobach, które zapisały się w historii swoimi osiągnięciami.

Aby umieszczenie takiego zestawu było niedrogie i proste do wykonania (a zatem dostępne dla jak największej liczby osób) – stosujemy sprawdzony materiał – brystol.

Nasza seria brystolowych wycinanek stanowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla uczczenia patrona szkoły jak i dla przybliżenia postaci naukowca, pisarza czy laureata nagrody Nobla – w sali lekcyjnej.


Wybierz nasze dekoracje z napisami i odkryj, jak mądre i inspirujące słowa mogą zmieniać nasze otoczenie edukacyjne. Pozwól naszej nowej serii wycinanek brystolowych dodać uroku i inspiracji Twojej szkole. Niech motto Twojej placówki szkolnej stanie się źródłem pozytywnej energii i motywacji dla wszystkich uczniów i nauczycieli.

Przejrzyj dostępne cytaty i wybierz ten, który od dziś będzie inspirować Twoich uczniów:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *