Dekoracje patriotyczne

utworzone przez | 28.09.2023 | Naklejki do przedszkola, Naklejki do szkoły, Naklejki na ścianę

Święta narodowe obchodzimy kilka razy w roku. W szkołach i przedszkolach odbywają się wtedy uroczyste akademie a na tablicach i oknach pojawiają się odpowiednie do tych okazji okolicznościowe dekoracje.  Brystolowe napisy, postacie z flagami, biało-czerwone kwiaty, gołębie, motyle czy sylwetki bohaterów są pracowicie wykonywane przez Nauczycieli – zwykle kosztem ich prywatnego czasu.

Nie musi wcale tak być.  

Wykorzystując gotowe dekoracje patriotyczne możesz spędzić wieczór na zasłużonym odpoczynku a uroczystość w Twojej placówce będzie miała odpowiednią oprawę graficzną!

Jakie te dekoracje?

Do dekoracji okien, tablic i tła do akademii najczęściej wybieracie gotowe do powieszenia brystolowe wycinanki w barwach narodowych:

Święto Flagi:

Święto Konstytucji 3 Maja:

Święto Niepodległości – 11 listopada:

Czy aktualne cały rok – kontury Polski:

Orzeł Biały:

a nawet patriotyczne hasło do gazetki:

Okolicznościowe dekoracje patriotyczne to nie tylko wycinanki z brystolu. To również – coraz częściej przez Was wybierane kolorowe banery:

Ponieważ szkoły i przedszkola są miejscami, gdzie najczęściej dzieci zdobywają wiedzę o naszych patriotycznych tradycjach, to warto pomyśleć o stałej ekspozycji. Do stworzenia dekoracji patriotycznych takiego kącika patriotycznego  w szkole lub przedszkolu idealnie sprawdzą się naklejki.

Na przykład taka – z konturem Polski – odpowiednia nawet dla przedszkolaków:

Lub też z treściami opisującymi nasze symbole narodowe:

Jeśli jeszcze w Twojej placówce nie ma takiego miejsca, albo w najbliższym czasie czeka Cię tworzenie dekoracji na jakieś narodowe święto, to  sprawdź, czy któraś z naszych propozycji będzie pasować do Twojej koncepcji:0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *