Duże naklejki na ścianę

utworzone przez | 26.09.2023 | Naklejki do przedszkola, Naklejki do szkoły, Naklejki na ścianę

Duże powierzchnie ścian są fascynujące, ale puste – czasem przytłaczają.

W domu zagospodarować taką przestrzeń jest łatwiej: powiesisz obraz, zdjęcie rodzinne z pięknego miejsca lub lustro.  W szkole, przedszkolu czy firmie – już nie jest to takie oczywiste. Wysokich ścian ciągnących się przez wiele metrów jest czasem niezliczona ilość.

Nie zawsze możesz zastosować fototapetę – choćby z przyczyn ekonomicznych.

Zatem co może być alternatywą, która pomoże Ci w odświeżeniu wnętrza i zagospodarowaniu często olbrzymiej ściany?

Duże naklejki na ścianę.
Nie pokrywają jak tapeta całej powierzchni – tylko jej wybraną część, co sprawia, że są tańszą, ale wcale nie gorszą opcją dekoracji. Naklejanie nie jest trudne a i usunąć naklejkę ze ściany jest łatwiej niż tapetę.

Gdzie i w jaki sposób możesz je zastosować, by wykorzystując magię dużych naklejek na ścianę stworzyć niepowtarzalną przestrzeń?

  • W domu duża naklejka może posłużyć do aranżacji kącika wspomnień w korytarzu, na klatce schodowej czy na jednej ze ścian salonu. Wokół takiego napisu możesz umieścić wiele zdjęć Twojej rodziny, przyjaciół i ujęć z podróży:

Na firmowym korytarzu naklejka z nurkiem lub kosmonautą – zestawiona z gaśnicą – z całą pewnością pomoże zapamiętać gdzie znajduje się ten sprzęt a jednocześnie znacznie poprawi estetykę tego wnętrza:

– W pokoju młodzieżowym czy korytarzu szkolnym zaklejenie dużej ściany czarną folią tablicową pozwoli na swobodne wyrażanie swojej ekspresji za pomocą kredy:

W salonie fryzjerskim – napis o włosach będzie zawsze na miejscu:

W bibliotece – pustą przestrzeń, której nie zajmują książki możesz wykorzystać na promowanie czytelnictwa, umieszczając odpowiedni napis:

Również ściana w siłowni to doskonałe miejsce na umieszczenie dużej naklejki. Tutaj sprawdzą się teksty motywujące do ćwiczeń:

Na korytarzu przedszkola idealnie sprawdzi się mapa świata dla dzieci

Przedszkole, to miejsce, gdzie bajkowy świat jest codziennością, więc i naklejki bajkowe w dużych formatach pasują idealnie

W szkole – każdy temat edukacyjny będzie na miejscu. Od mapy świata po tablicę pierwiastków chemicznych. Wzory matematyczne, poczet królów, nobliści, przypadki, lektury czy zasady udzielania pierwszej pomocy – to dziesiątki odpowiednich tematów do umieszczenia na dużych naklejkach ściennych.

Ale korytarze szkolne, to nie tylko nauka. Można je udekorować choćby postaciami dzieci z serduszkami

Czy kolorowymi skrzydłami

Na szkolnych korytarzach bardzo chętnie umieszczacie też teksty wspierające, z pozytywną motywacją:

Albo cytaty patronów szkoły:

W każdej szkole czy przedszkolu powinno znaleźć się miejsce na kącik patriotyczny. Można go zagospodarować dużą naklejką – z barwami Polski lub informacjami o naszych polskich symbolach narodowych:

W zasadzie można by wyliczać jeszcze wiele innych miejsc, w których duże naklejki sprawdzą się jako dekoracja ścian.

Jak myślisz – czy i u Ciebie znajdzie się na nie miejsce?

Przejrzyj dostępne wzory i wybierz coś dla siebie:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *