Etykiety na przyprawy – czyli co jest w tym słoiczku?

Osoby prowadzące kuchnię przeglądając zawartość szafek często zadają sobie pytanie “Co ja wsypałam/em do tego pudełka?” “Co jest w tym słoiczku – papryka słodka czy chili?”. Aby uniknąć pomyłek warto pojemniki podpisać – a najprościej – nakleić etykiety na przyprawy, mąki, kasze

To bardzo proste, tanie – ale jakże skuteczne rozwiązanie. Dzięki odpowiednim naklejkom na słoiczkach z przyprawami przygotowanie posiłków stanie się mniej stresujące, a nawet szybsze. Łatwiej wyjąć jeden konkretny, opisany pojemnik z szafki niż wysypywać całą jej zawartość i po kolei wąchając szukać właściwej przyprawy. Jest to doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza jeżeli nie mamy wszystkich pojemników oryginalnych i przechowujemy np. kasze czy mąki w słoikach czy puszkach.

Naklejki są uniwersalne – pasują zarówno na przeźroczyste lub kolorowe słoiczki, gdyż są w dwóch wersjach tła bezbarwnej i białej. Możemy wybrać tą wersję etykiety, która będzie ładniej wyglądała na naszych pojemnikach:

etykiety na przyprawy

 

Na przezroczyste, szklane lub wzorzyste opakowania lepsza jest wersja biała:

naklejki na przyprawy

a na drewnianych czy kolorowych powierzchniach idealnie sprawdzi się wersja przeźroczysta:

etykiety na przyprawy

Ponieważ jest kilka różnych zestawów – z całą pewnością znajdziesz w nich nazwy przypraw, kasz czy ziaren, które potrzebujesz. Wszystkie są do kupienia w naszym sklepie:

Kliknij i przejrzyj dostępne wzory

 , , , , , , , , , , , , , ,

3 Responses to Etykiety na przyprawy – czyli co jest w tym słoiczku?

 1. Bogdan Wancewicz 17 września 2013 at 11:23 #

  Ile i jakie naklejki zawiera komplet ? , ile to kosztuje ? , czy można płacić za tzw. pobraniem przesyłkę pocztową priorytetową ?.

  • Katarzyna Kwiel 17 września 2013 at 11:41 #

   W jednym komplecie jest 36 naklejek z różnymi nazwami przypraw. Są dostępne cztery różne komplety. Cena jednego – 7 zł + przesyłka. Najtańsza jest przesyłka listem, ale można zamówić również przesyłkę pobraniową.
   Naklejki są do kupienia w naszym sklepie: http://akatja.pl/Naklejki-na-wino-nalewki-miod-przyprawy/ Zamówienie można również złożyć telefonicznie – tel. 604 532 152

 2. cafeanimal.pl 4 grudnia 2015 at 05:23 #

  Świetnie, dziękuję!

Dodaj komentarz

Zaprojektowane przez Klienter.pl

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
 • Urządzanie pomieszczeń
 • Wybór naklejki
 • Naklejki na zamówienie
 • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?