Etykiety na przyprawy

utworzone przez | 10.06.2020 | Inne, Naklejki na różne rzeczy

Obecnie niemal każdy posiada w kuchni dziesiątki pojemników z różnymi produktami spożywczymi. Aby je choć trochę uporządkować i ułatwić sobie pracę przy gotowaniu dobrze jest opisać każdy pojemnik używając etykiety na przyprawy.

W każdej kuchni, w której choć czasem coś się  gotuje jest wiele substancji. Zaczynając swoją przygodę kulinarną kupujesz tylko najpotrzebniejszy zestaw kilku przypraw ale z czasem kolekcja rozrasta się do niesamowitych rozmiarów. Wiele słoików z tą samą przyprawą, przyprawy w brązowych torebkach, przyprawy w plastikowych torebkach, butelki przypraw, nowe torebki, napoczęte torebki … w zasadzie gigantyczny stos przypraw w zupełnie przypadkowych pojemnikach. Jakoś się w tym orientujesz, ale wygląda to koszmarnie. Zamiast przyjemności – miejsce z przyprawami jest mocno frustrujące.
Decydujesz się zrobić z tym porządek i zreorganizować zasady przechowywania. Kupujesz kilkadziesiąt jednakowych słoiczków, przesypujesz ….. i nie wiesz co jest w którym. Nie rób tego w ten sposób, jeśli chcesz uniknąć wpadek kulinarnych! Część przypraw wygląda podobnie. Jak po wyglądzie odróżnić cukier puder od mąki ziemniaczanej?!!!

naklejki na słoiczki

Tak, najlepszy sposób to oznaczyć pojemniki naklejkami na przyprawy :) :) :)

Ci, którzy lubią wyjątkowy porządek, czują potrzebę oznaczenia wszystkich pojemników, innym wystarczy tylko część najważniejszych. Ale które to są najważniejsze? Tą decyzję oczywiście podejmuje każdy w swojej kuchni :) My możemy pomóc Ci tworząc różne graficznie zestawy – w różnych stylach i kolorach, aby jak najlepiej dopasować je do Twojej kuchni.

Bo przecież część z nich na pewno będzie zawsze leżała na wierzchu, „pod ręką”… Zwłaszcza te, które podajesz na stół podczas posiłków.

Może warto wybrać wzory ludowe? Kolorowe naklejki z nazwami świetnie pasują do nowoczesnych pojemników:

naklejki na przyprawy

Zwolennicy minimalizmu zwrócą uwagę na proste wzory etykiet:

naklejka na zakrętkę

W klasycznej kuchni pięknie będą wyglądały wzory naklejek przyprawowych z delikatnymi kwiatuszkami:

naklejki na pojemniki

Jeśli przyprawy trzymasz w szufladach, to z całą pewnością sprawdzą się naklejki umieszczone na zakrętkach – tak, abyś odsuwając szufladę od razu widziała nazwy:

naklejki na zakrętki

Wolisz delikatniejszy design etykiet?

nazwy przypraw

Oczywiście – może się tak zdarzyć, że za jakiś czas zmienisz decyzję i zechcesz oznaczyć więcej pojemników. Dlatego stworzyliśmy duże zestawy – z maksymalnie dużą ilością nazw. Te, które zostaną możesz schować w szafce i użyć, gdy zakupisz nową przyprawę. Mega zestaw aż 180 nazw zadowoli nawet bardzo zaawansowanych kucharzy:

zestaw naklejek na przyprawy

A może nieznana dotąd nazwa zainspiruje Cię do eksperymentów w kuchni? Kupisz nową przyprawę i zadziwisz domowników nowym smakiem? Z całą pewnością oznaczając pojemniki etykietami na przyprawy nieco ułatwisz sobie całe to gotowanie :) :)

Chcesz zobaczyć więcej aktualnych wzorów? Przejdź do naszego sklepu:

więcej wzorów naklejek

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *