Galeria prac – czyli co zrobić z rysunkami Dzieci :)

utworzone przez | 06.04.2020 | Naklejki na ścianę

Wyobraź sobie, że „na chwilę” spuściłaś z oczu swoje rezolutne dziecko i efektowny rysunek markerem na ścianie salonu czy korytarza gotowy… Co możesz z tym zrobić?

Możesz się oczywiście złościć, krzyczeć (nie zalecamy…) ale to nic nie zmieni. Rysunek jak go nie było – to jest. I będzie. Nie zejdzie ze ściany tak łatwo.

Jak poradzić sobie z tą radosną twórczością? Jeśli na dodatek Twoja latorośl nie wyraża skruchy a nawet wydaje się być bardzo dumna ze swojego dzieła?

Nasza rada: Jeśli próbowałaś kilku środków i rysunku rzeczywiście nie da się usunąć – zamień potencjalną katastrofę w dzieło sztuki.

Jak?

Wyeksponuj „Arcydzieło”.

Wszak to wyraz artystycznej działalności. I tak potraktowane – może stać się Waszą Rodzinną Legendą. I miejscem eksponowania kolejnych dzieł.

Arcydzieła oprawia się w ramy. Ty możesz zastosować do tego celu naklejkę z odpowiednim napisem:

naklejka galeria prac

Możliwe, że Twoje dziecko nie maluje po ścianach, ale siedząc w domu tworzy niezliczone ilości rysunków, z których niektóre warto wyeksponować na dłużej. Można do tego celu wykorzystać pustą ścianę w pokoju dziecięcym lub przedpokoju, gdzie każdy wchodzący Gość będzie miał okazję od razu zobaczyć (i docenić) postępy talentu plastycznego Twojego Syna lub Córki.

naklejka na galerię rysunków

Taka domowa mini galeria, to wspaniałe miejsce na docenienie starań Dziecka. Możecie co jakiś czas robić nowy „wernisaż” prac, zaprosić Babcię czy Ciocię na otwarcie…

Kto wie, może za kilkanaście lat dzięki temu Twoje docenione Dziecko z radością będzie wykorzystywać i rozwijać swój talent?

 

Naklejki, przy pomocy których zaaranżujesz Domową Galerię Prac – jak zwykle – dostępne w naszym sklepie internetowym – w dziale naklejek z imionami:

Kliknij – sprawdź dostępne wzory

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *