Kolorowe naklejki z imionami na drzwi

utworzone przez | 28.04.2020 | Naklejki na różne rzeczy, Naklejki na ścianę

Wszyscy Rodzice o tym wiedzą, że skompletowanie wyposażenia pokoju dla Dziecka nie jest łatwą sprawą. Ale wyposażenie pokoju dziecięcego to nie tylko ściany i meble – pokój zaczyna się przy drzwiach – w strefie wejściowej! Dlatego warto oznaczyć tą przestrzeń – podpisać ją – do kogo należy pokój… Do tego właśnie możesz użyć kolorowe naklejki z imionami na drzwi!

Temat dekoracji potrafi spędzać sen z oczu, bo który z tematów, kolorów wybrać? Tutaj jak najbardziej trzeba zwrócić uwagę na indywidualne zainteresowania Twojej Pociechy. Nawet małe dzieci mają swoje ulubione zabawki i kolory, które pozwalają zorientować się w ich preferencjach. Jeśli weźmiesz to pod uwagę w tworzeniu przestrzeni dziecięcego pokoiku, to nawet jeśli czasami panuje w nim „lekki” bałagan (kto ma małe dzieci, to wie…) Dziecko będzie czuło się w nim bardzo dobrze.

Dekoracja drzwi wejściowych do pokoju może nawiązywać do ulubionych aktualnie tematów, zainteresowań Dziecka – wtedy będzie czuło, że za drzwiami jest Jego przestrzeń i będzie czuć się odpowiedzialne za to, co tam jest. Dlatego jednym z najistotniejszych elementów dekoracji drzwi jest imię. Najlepiej w formie najbardziej ulubionej przez Dziecko. Warto zatem zapytać – czy nasza Pociecha bardziej lubi, gdy wołamy „Zosiu” czy „Zosieńko”a może „Zofio”? Możemy być zaskoczeni… ale uszanujmy wybór formy imienia :)

A co z motywem przewodnim dekoracji?

Dla Najmłodszych odpowiednie będą słodkie motywy z balonikami i chmurkami:

naklejki słoniki i baloniki

Kilkulatek uwielbiający Dinozaury będzie zachwycony mogąc tak udekorować drzwi do swojego pokoju:

Naklejki z dinozaurami i imieniem

Im starsze dziecko, tym bardziej potrzebuje zaznaczenia własnej przestrzeni. Propozycja dekoracji na drzwi dla młodszej nastolatki też się znajdzie:

Naklejki serduszkai krasnoludki

Starsza Marzycielka, która już wie, że chciałaby podróżować, pracuje nad własnym wizerunkiem – również znajdzie coś ciekawego. I dla niej kolorowe naklejki z imieniem na drzwi mogą wyglądać w ten sposób:

naklejka wieża eiffla i róże

 

Tematów dekoracji jest znacznie więcej niż powyżej, dlatego usiądźcie wspólnie razem z Dziećmi i sprawdźcie, który z nich będzie pasował dla kogo:

Kliknij i sprawdź aktualnie dostępne wzory

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *