Kuchnia firmowa – naklejki na szafki

utworzone przez | 15.03.2022 | Naklejki na różne rzeczy

Każdy, kto choć raz rozpoczynał pracę w nowym miejscu pewnie pamięta, że na początku miał trudności z odnalezieniem właściwych szafek, szuflad. O ile na stanowisku pracy jest to zależne od charakteru pracy – to w kuchni firmowej wszędzie zwykle są te same rzeczy – sztućce, talerze, kubki, kawa, herbata. W większej firmie pewnie znajdzie się zmywarka, szafki na wodę, środki czystości, osobne szafki na kubki, szklanki, talerzyki…

I jak się w tym odnaleźć?
Przecież kuchnia firmowa – to najważniejsze pomieszczenie firmy, prawda?
Warto zadbać o to aby pracownicy poruszali się w niej sprawnie i szybko odnajdywali potrzebne rzeczy – kawę, herbatę ale i kubek czy ściereczki.

W małej firmie jest łatwiej – szafek zwykle jest mniej jak też zwykle jest osoba, która ma chwilę aby wprowadzić nowego pracownika. Ale co robicie, gdy firma jest duża, kuchnia firmowa również i nie ma kogo zapytać? Przeszukujecie wszystkie szafki aż do skutku?

Przecież szkoda na to czasu. A rozwiązanie jest bardzo proste.

Można inaczej? Można.

Wystarczy oznaczyć każdą szafkę tak, aby było wiadomo co się w niej znajduje.

Tam gdzie są kubki – naklejka z kubkami. Tam gdzie talerzyki – naklejka z talerzykiem. A na szafkę ze szczotką i szufelką – również odpowiednie oznaczenie.

Takie jasne i czytelne oznaczenie szafek piktogramami sprawi, że nie będzie potrzeby „wprowadzać” nowego pracownika. Nie ma potrzeby zgadywania i nerwowego przeszukiwania całego pomieszczenia w poszukiwaniu kosza na śmieci czy szafki z kubkami.

Ten czas można poświęcić na spokojne wypicie herbaty i integrację z załogą :)
Myślisz, że umieszczanie naklejek jest trudne?
Absolutnie NIE!
Wystarczy kilka minut, komplet naszych naklejek z kuchennymi piktogramami, nożyczki – i kuchnia w Twojej firmie będzie czytelnie oznaczona:

Wybierz kolor naklejek na szafki do swojej kuchni:

https://akatja.pl/kuchenne/2710-naklejka-na-firmowe-szafki-z-miniaturkami.html

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *