Kuchnia firmowa

utworzone przez | 20.11.2013 | Naklejki na różne rzeczy

W biurze, zakładzie pracy kuchnia firmowa jest często traktowana „po macoszemu”, zwykle jest mało atrakcyjna wizualnie. Jednak ja dzisiaj nie o tym. Dzięki zapytaniu jednej z miłych Klientek dowiedziałam się, że w większych firmach jest „problem” z nowymi pracownikami – za każdym razem trzeba im pokazywać co gdzie jest w biurowej kuchence. Jak sobie z tym poradzić i ułatwić zadanie?

W małym zakładzie i przy małej rotacji pracowników nie stanowi to większego problemu.

Co jednak – gdy firma duża, rotacja duża? Prawie codziennie trzeba by prowadzić wycieczkę i oprócz obowiązków zawodowych powiedzieć gdzie są kubki, sztućce, filiżanki do kawy….

Ciekawym pomysłem może być oznaczenie szafek – a jakże :) – naklejkami.

Po przejrzeniu zakładowej kuchni okazało się, że najbardziej przydatnym będzie taki zestaw – 9 naklejek o wysokości 10cm każda:

naklejki kuchnia w biurze

Kup naklejkę tutaj

 Bo i kawa i herbata, i sztućce, kubeczki, filiżanki, szklanki, miseczki, talerzyki a nawet zapas wody i zmywarka – jak jest – będą łatwe do odnalezienia.

Jeśli komuś potrzebne będą jeszcze inne oznaczenia – to też jest to do zrobienia.

Dobierając odpowiedni kolor naklejek – można też poprawić estetykę kuchni – nieco ją ożywić:

naklejki kuchnia w biurze

Takie oznaczenia na szafkach to nie tylko kuchnia firmowa, to też dobry pomysł dla hosteli i pensjonatów mających kuchnie do użytku gości – łatwiej im będzie znaleźć potrzebne rzeczy!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *