Moc pozytywnej motywacji

utworzone przez | 17.03.2022 | Naklejki do szkoły, Naklejki na ścianę

Pozytywna motywacja ma dużą siłę. Pozwala przetrwać trudne chwile, nadać sens naszemu działaniu. Wiedzą o tym Nauczyciele, którzy starają się aby pozytywnego wsparcia w szkole było jak najwięcej.  

Ponieważ inspiracja to również ważna rzecz – poniżej inspirujący tekst, który otrzymałam w mailu od naszej Klientki, wraz ze zdjęciami naklejek z pozytywnymi hasłami naklejonych na szkolnym korytarzu.

Zamysł był taki, by utworzyć z nich „szlak motywacji pozytywnej”. Bardzo urzekł mnie zarówno pomysł jak i tekst, który zamieściła – poniżej go tutaj przytaczam:

„Życzeniem naszym jest, by pozytywne myśli dodawały energii, uskrzydlały, motywowały do działania i pozwalały uwierzyć, że moc jest w nas, dlatego ściany szkolnych korytarzy zostały wypełnione cytatami o treściach motywujących pozytywnie. Moc pozytywnego myślenia jest sposobem na osiągnięcie sukcesu. Trudności czy porażki powinny stanowić wyzwanie, które dzięki aktywności i wytrwałości w działaniu pozwolą osiągnąć cel, czyli spełnić marzenia… Per aspera ad astra… Pełna MOC możliwości…”

Moim zdaniem – nic dodać, nic ująć. Również i dla mnie to motywacja, aby takich pozytywnych zdań znaleźć więcej i się nimi dzielić. Z radością zrealizuję pomysły innych inspirujących zdań, a te, które już mamy dostępne  – są tutaj:  

https://akatja.pl/187-napisy-cytaty-szkolne

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *