Naklejka na lustro

utworzone przez |  24.06.2015 |  Naklejki na różne rzeczy, Naklejki na ścianę

Lustereczko, powiedz przecie: kto jest najpiękniejszy w świecie? Słowa tej bajki zna każdy z nas. To już właśnie wtedy zdaliśmy sobie sprawę jak ważny jest dla nas wizerunek oraz postrzeganie naszej osoby przez innych ludzi. Wynalezienie lustra z przezroczystego szkła w XIII to niesamowita rewolucja, która na dobre odmieniła życie ludzi. Aby, jednak nie były to duże nudne tafle szkła – proponujemy Wam naklejki na lustro!

Dzisiaj mamy luster co najmniej kilka: przede wszystkim w łazience – gdzie myjemy zęby, kremujemy się i sprawdzamy „jak dzisiaj wyglądamy”. Lustra również bardzo często wiszą w przedpokojach, aby obejrzeć się tuż przed wyjściem. W garderobie, toaletce, czasem w sypialni. No i nie zapominajmy o tym, że każda kobieta nosi małe lustereczko w swojej torebce…

Jestem przekonana, że życie bez luster byłoby niemal dramatem dla wielu osób myślę, że nie tylko dla Pań).

Duże lustrzane tafle świetnie powiększają przestrzeń, dodatkowo odbijają jasne światło sprawiając, że pomieszczenie wydaje się jaśniejsze.  A naklejka na lustro może wyglądać przepięknie! To niebanalne rozwiązanie wniesie do waszych pomieszczeń moc pozytywnej energii oraz podkreśli waszą kreatywność. No bo ile znacie mieszkań z naklejką na lustrze? No właśnie!

Naszymi faworytami są:

Naklejki z drzewem przyklejone na lustrze w sypialni. To bardzo estetyczna propozycja, która stworzy niesamowity klimat.

naklejka na lustro

kliknij aby kupić ną naklejkę

Zamiast drzewa możecie również zdecydować się na kwiaty – takie jak te:

naklejka na lustro

kliknij aby kupić tą naklejkę

Jeżeli posiadasz duże lustro w łazience skuś się na naklejkę motywacyjną. Może to być naklejka na lustro z napisem: „Jesteś piękna!” albo „Dzisiaj będzie dobry dzień.” Przypominamy nasz tekst o tym, jak ważne jest pierwsze dziesięć minut po przebudzeniu: http://naklejki-na.pl/sposob-na-dobry-humor/

naklejka napis na lustro

kliknij aby kupić tą naklejkę

Jeżeli lustro znajduje się w pokoju dziecięcym koniecznie pomyśl o naklejce na nie! Mogą to być magiczne wróżki albo ulubiona postać z kreskówki Twojego dziecka. Dla nas to super pomysł!

naklejka z wróżką na lustro

kliknij aby kupić tą naklejkę

Jeśli nie chcesz zaklejać tafli lustra – może zaciekawi cię naklejka umieszczona wokół lustra – na przykład tak jak te kwiaty hibiskusa?

 naklejki kwiat hibiskusakliknij aby kupić tą naklejkę

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytanie?

Nawiguj

Wybierz dekorację lub szablon
 

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
  • Urządzanie pomieszczeń
  • Wybór naklejki
  • Naklejki na zamówienie
  • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?