Naklejki dla mężczyzn

utworzone przez | 12.07.2016 | Naklejki na ścianę

Mężczyźni mają całkowicie inne zainteresowania od kobiet. Zazwyczaj pasjonuje ich motoryzacja i sport. Przez to chcąc zadbać o wystrój mieszkań, domów, garaży i wielu innych miejsc trzeba brać pod uwagę ich pasje. Stąd nasza propozycja – naklejki dla mężczyzn. Żeby im się podobały.

Takie naklejki o tematyce motoryzacji i wiele innych to wspaniały prezent, na którego zakup mogą zdecydować kobiety, partnerki, żony, mogą zapewnić im taki prezent, który ich bardzo ucieszy.

Wybierz więc tą naklejkę, dzięki której Twój mężczyzna będzie zadowolony nie tylko przez jeden dzień, ale wiele lat. Dodatkowo pewne naklejki będą mogły pozytywnie na niego oddziaływać, a zarazem ulepszać jego osobowość – na przykład dzięki zasadom jak być gentlemanem:

naklejka dla mężczyznyKliknij aby kupić tą naklejkę

Natomiast kolejna – w dość żartobliwy sposób podchodząca do męskich zasad postępowania – idealnie będzie pasować do  „jaskini” – na przykład garażu, siłowni czy innego typowo męskiego pomieszczenia.

naklejka dla mężczyznyKliknij aby kupić tą naklejkę

Są też takie naklejki dla mężczyzn, które cieszą się oczywistym i niesłabnącym  zainteresowaniem. To naklejki z pojazdami – motocykle, quady, samochody…

Pasują do wszystkich pomieszczeń – zarówno do garażu jak i męskiego salonu czy pokoju dorastającego nastolatka:

naklejka retro harleyKliknij, aby przejrzeć naklejki z pojazdami

Nie można zapominać o jeszcze jednej z największych męskich pasji – piłce nożnej:

naklejka z piłką nożnąKliknij, aby kupić tą naklejkę

Chociaż podróże, to pasja nie tylko męska – to słynne budynki, miejsca czy mapa świata z całą pewnością będą dobrze wyglądać w pokoju każdego faceta – podróżnika:

naklejka mapa świataKliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

Poważna, ale warta zainteresowania jest tematyka patriotyczna. Symbole związane z walką Polaków o niepodległość jak najbardziej pasują do pomieszczeń urządzonych w męskim stylu

naklejka patriotycznaKliknij aby kupić tą naklejkę

Jaka jeszcze tematyka pasuje do naklejki dla mężczyzn?

Można by jeszcze pomyśleć o ulubionych zwierzętach

naklejka na meble z dalmatyńczykiemKliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

 

albo zupełnie neutralnym wzorze geometrycznym

naklejka na meble w przedpokojuKliknij aby kupić tą naklejkę

Jak widzisz – pomysłów na naklejki dla mężczyzn może być bardzo wiele. Te powyższe z całą pewnością nie wyczerpują tematu – bo jeszcze można zrobić inspirujący napis, instrument muzyczny, smoki, japońskie znaki… czy nawet zabawną naklejkę do łazienki:

naklejka do łazienkiKliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *