Naklejki do pokoju niemowlaka

utworzone przez |  08.09.2016 |  Naklejki na ścianę

Przyszli rodzice z radością remontują, urządzają pokoik przeznaczony dla nowego członka rodziny. Najważniejsze sprzęty – łóżeczko, przewijak, fotel już dawno są gotowe. I wtedy często okazuje się, że czegoś brakuje – najczęściej nad łóżeczkiem jest pusta ściana. Jak ją zapełnić? Idealną propozycją będą naklejki do pokoju niemowlaka.

Takie naklejki pięknie komponują się nad łóżeczkiem jak i przewijakiem, a ponieważ są tanie – nie jest większym problemem skompletować piękny zestaw i udekorować pokój niemowlęcia kolorowymi naklejkami.

naklejka nad łóżeczko noworodka

Zobacz tą naklejkę w sklepie

Kolorowe dekoracje nad łóżeczko to również pomysł dla Babci lub Cioci – na ciekawy prezent dla Mamy i Malucha. Warto jednak wcześniej ustalić z młodymi rodzicami w jakim kolorze ma być dekoracja, żeby idealnie pasowała do przygotowanego pokoiku. Wystarczy znać choćby kolor ścian i zasłon, pościeli czy mebli. Jeśli nie będziesz wiedzieć jaki kolor naklejki wybrać – możemy Ci w tym pomóc, jeśli zadzwonisz i spytasz :)

naklejka z imieniem dla niemowlakaZobacz tą naklejkę w sklepie

 

Naklejka z dekoracją dla noworodka może być miłą niespodzianką dla Mamy powracającej ze szpitala, gdy już wybraliście imię. Maleństwo może powitać Jego imię wypisane pięknymi literami nad łóżeczkiem.

naklejka z imieniemZobacz tą naklejkę w sklepie

Dekoracje nad łóżeczko noworodka mogą być nie tylko z imieniem. Można też przykleić na przykład jako naklejkę nad łóżeczko – wielkiego, pięknego misia:

naklejka do pokoju niemowlakaZobacz tą naklejkę w sklepie

A aranżacja z naklejkami z dobranymi kolorystycznie do reszty dekoracji subtelnymi motylkami będzie dobrze wyglądać nad łóżeczkiem małej dziewczynki:

naklejki dla niemowlakaZobacz tą naklejkę w sklepie

Dla wszystkich chyba rodziców ich dzieci są najważniejsze na świecie, więc dlaczego by nie pokazać tego w ten sposób – Mały Książę lub Mała Księżniczka – i od razu wiadomo, kto jest najważniejszy :)

naklejka do pokoju niemowlakaZobacz tą naklejkę w sklepie

Może się także zdarzyć, że nie masz aż tak wiele pieniędzy, aby gruntownie odremontować pokój, wstawić nowe meble. Naklejki do pokoju niemowlaka mogą pomóc odświeżyć nie tylko trochę przybrudzone ściany ale również meble. Albo zaakcentować dziecięcy kącik w ogólnym pokoju…

Jeśli chcesz uzyskać ciekawy efekt warto pomyśleć też o naklejkach świecących w nocy. Po zgaszeniu światła jeszcze przez kilka godzin będą świeciły nad łóżeczkiem.

naklejki świecące w nocy

Zobacz inne wzory naklejek świecących

Taka naklejka – czy to kolorowa, jednobarwna czy świecąca w nocy – składa się z wielu elementów. To świetny pomysł, aby razem ze starszym dzieckiem przygotować pokój dla noworodka. Starsze dziecko można zaangażować do pomocy przy naklejaniu naklejek, aby miało swój udział w przygotowaniach do przyjęcia nowego braciszka lub siostrzyczki. A może nawet wspólnie wybierzecie odpowiednie naklejki do pokoju niemowlaka?

Niezależnie od tego, czy dekorujesz pokoik dla niemowlaka chłopca, czy też pokoik dla niemowlaka dziewczynki – możesz wybrać z wielu różnych wzorów i kolorów

Zobacz inne naklejki dla chłopców

Zobacz inne naklejki dla dziewczynek

Zapraszamy :)

 

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytanie?

Nawiguj

Wybierz dekorację lub szablon
 

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
  • Urządzanie pomieszczeń
  • Wybór naklejki
  • Naklejki na zamówienie
  • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?