Naklejki do toalety

utworzone przez |  06.05.2016 |  Naklejki na różne rzeczy, Naklejki na ścianę

Piękne naklejki do toalety dla Ciebie i Twoich Gości są dostępne w wielu różnych wzorach, więc będziesz mogła się odnieść do swoich własnych upodobań, jak i najbliższych. Zarazem wybierzesz tą naklejkę, która świetnie pasuje do wystroju Twojej łazienki, który już przygotowałaś.

W swoim domu bądź mieszkaniu chcesz czuć się komfortowo, i to w każdym pomieszczeniu? Pamiętaj, że to normalne. I na pewno podejmujesz pewne kroki, aby zadbać o ciekawy wystrój każdego z nich. Dzięki temu zarówno Ty, Twoi najbliżsi i wszyscy zaproszeni Goście, czują się u Ciebie komfortowo. Jeśli jednak brakuje Ci pewnych pomysłów na wystrój swojej łazienki, to na pewno mogą Cię zainspirować takie atrakcyjne naklejki do toalety:

  • Specjalna naklejka do toalety dla dzieci – z napisem przypominającym o myciu zębów:

myj zeby

kliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

  • Jeśli wolisz bardziej eleganckie a zarazem dowcipne rozwiązanie – naklejka na drzwi z oznaczeniem toalety – WC z 2 napisami: „Dames” i „Gents”. Pozwoli wszystkim twoim gościom rozpoznać toaletę, do której mogą wejść:

naklejki oznaczenia toaletyKliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

  • Wnętrze toalety ozdobić może humorystyczna naklejka na ścianę w łazience z napisem: „Throne”. Taki  lub inny zabawny element dekoracyjny może pojawić się w każdej toalecie.

naklejka na sedes

Kliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

  • Naklejka do toalety może też być mała, delikatna – a i tak skutecznie ożywi wnętrze, przez co nie będzie ono już takie puste i nudne. Jeśli jeszcze odpowiednio dobierzesz jej kolor – efekt gwarantowany

naklejka do toaletyKliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

Twoja Toaleta nie musi być nudna, jak u większości. Wręcz przeciwnie, każda naklejka do toalety jest w stanie zapewnić Ci skuteczną metamorfozę. Dodatkowo jej montaż okaże się dla Ciebie bardzo prosty i zajmie Ci tylko kilka minut. Wykonana jest z wysokiej jakości komponentów, więc masz pewność, że taka dekoracja na drzwi i ściany pozostanie Ci na długi czas. A gdybyś potrzebował inspiracji do wystroju innych pomieszczeń, to weź pod uwagę inne naklejki, które zostały specjalnie do nich przygotowane. Na pewno się na nich nie zawiedziesz!

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytanie?

Nawiguj

Wybierz dekorację lub szablon
 

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
  • Urządzanie pomieszczeń
  • Wybór naklejki
  • Naklejki na zamówienie
  • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?