Naklejki edukacyjne do szkoły

utworzone przez |  29.06.2016 |  Naklejki do szkoły, Naklejki na różne rzeczy, Naklejki na schody

Co zrobić, aby uczniowie szybko poradzili sobie z zapamiętaniem ważnych informacji? To pytanie zadaje sobie mnóstwo osób. Czasami jednak proste pomysły są najlepsze. Trzeba te informacje umieszczać w miejscach, gdzie spoglądają uczniowie. Stąd też nasz pomysł na naklejki edukacyjne do szkoły.

Informacje edukacyjne, wzory, daty są najczęściej umieszczane tylko w klasach. Ale tam uczniowie siedzą najczęściej tylko podczas lekcji. I mają raczej uważać na to, co mówi nauczyciel a nie rozglądać się po ścianach…

Gdzie więc umieścić takie informacje?

Jednym z ciekawszych miejsc w szkole są schody. Trzeba też uczciwie przyznać – są miejscem zupełnie zaniedbanym i niedocenionym edukacyjnie. A przecież to tamtędy codziennie uczniowie przechodzą, zatrzymują się, często siedzą…

Nie musisz wiele wydawać, aby diametralnie zmienić schody szkolne. Już kilka kolorowych naklejek zmieni całkiem ich wygląd:

naklejka na schody z datami

Tematyka naklejek edukacyjnych do szkoły może być różnorodna. Zaczynając od dat historycznych, tabliczkę mnożenia, wzory chemiczne, matematyczne, fizyczne, słówka obcojęzyczne po zasady gramatyki polskiej, przypadki…

naklejki edukacyjne angielski

naklejki edukacyjne do szkoły

naklejki na schody alfabet

naklejki na schody chemia

naklejki na schody matematyka

naklejki na schody polski

A w szkołach, gdzie prowadzona jest też edukacja BHP mogą znaleźć miejsce zasady udzielania pierwszej pomocy:

naklejki pierwsza pomoc

Odpowiednie naklejki edukacyjne do szkoły znajdą się dla każdego przedmiotu, a schody i korytarze będą lepiej wykorzystane. I będą ładniejsze, bardziej kolorowe.

naklejki edukacyjne tabliczka mnożenia

Takimi zmianami sprawisz, że wszystkim uczniom będzie o wiele łatwiej przyswajać sobie wiedzę w szkole, co powinno zwiększyć skuteczność nauczania. Rodzice zauważą, że szkole zależy na dotarciu do uczniów i będą zadowoleni, że wysyłają swoje dzieci do szkoły, która jest świetnie przygotowana do kolejnego roku szkolnego.

Zatem zapraszamy do naszego sklepu – przejdź i zobacz jakie naklejki edukacyjne do szkoły możesz wybrać:

Przejdź do sklepu i zobacz naklejki

Jeśli jednak masz jakieś wątpliwości, zastanawiasz się czy naklejki na schody to dobry pomysł, albo chcesz przekonać do niego Dyrekcję szkoły – zapraszam do pobrania naszego Przewodnika, który łatwo i szybko pomoże ustalić jakie naklejki na schody wybrać do swojej szkoły:

Tak, chcę pobrać poradnik

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Masz pytanie?

Nawiguj

Wybierz dekorację lub szablon
 

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
  • Urządzanie pomieszczeń
  • Wybór naklejki
  • Naklejki na zamówienie
  • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?