Naklejki na drzwi

utworzone przez |  19.11.2015 |  Naklejki na różne rzeczy, Naklejki na ścianę

Nie każdy z Was wie, że nasze naklejki można przykleić również na drzwi. W ten sposób i one nabierają wyjątkowego charakteru. Co więcej  – możesz obkleić je z dwóch stron: z zewnątrz będą zdobić korytarz, a wewnątrz wpiszą się w klimat pokoju! A przecież naklejki na drzwi to tani i prosty sposób, aby nadać nowego życia starym drzwiom, a także ukryć wszelkie zarysowania czy trwałe plamy…

Naklejka na drzwi będzie również dobrym pomysłem, aby ochronić je przed małymi dziećmi, które uwielbiają rysować po każdej powierzchni . A jeśli połączymy to z estetycznym wzorem – korzyści wysuwają się na prowadzenie.

  • Naklejka na drzwi kuchenne – ciekawym pomysłem jest naklejka z napisem: „Kuchnia …<- i tu imię gospodyni.” W ten sposób każda domowa kucharka poczuje się doceniona i zauważona. Można również umieścić sam napis kuchnia bądź poszaleć i napisać: „Restauracja u mamy” albo,, Najlepsze dania wychodzą tylko z tej kuchni.” Taką naklejkę warto również podarować jako prezent niespodziankę – każda gospodyni poczuje się wyjątkowo.

zabawne naklejki do kuchni

Kliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

  • Naklejka na drzwi wyjściowe, która przypomina o wszystkich rzeczach, które musisz zabrać ze sobą: okulary, klucze, telefon. Chętnie również zaprojektujemy dla Was podobną naklejkę, ale z innymi przedmiotami – wiadomo każdy zabiera inne rzeczy ze sobą.

napis na drzwi dla zapominalskich

Kliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

  • Naklejka na drzwi prowadzące do pokoju dziecięcego – tutaj możesz poszaleć; możecie przykleić imię dziecka wraz z ciekawymi elementami (misie, serduszka, piłka nożna) albo np.  miarkę i zaznaczać wzrost swojego dziecka. (Taka miarka w przyszłości będzie fajną pamiątką i na pewno szybko stanie się świetną zabawą.)

naklejka z imieniem na drzwi

Kliknij aby kupić tą naklejkę

  • Nie można zapominać o oznaczeniu drzwi do tak ważnego pomieszczenia, jakim jest WC :) Taka zabawna naklejka na drzwi sprawdzi się zwłaszcza w domach, gdzie często bywają goście

naklejka na WC

Kliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

W zasadzie na drzwi można nakleić każdy wzór. Pięknie będą wyglądać kwiaty, gałęzie czy dmuchawce. Nie muszą to być drzwi wejściowe – drzwi od szafy też można ozdobić:

naklejki na drzwi

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytanie?

Nawiguj

Wybierz dekorację lub szablon
 

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
  • Urządzanie pomieszczeń
  • Wybór naklejki
  • Naklejki na zamówienie
  • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?