Naklejki na meble

utworzone przez | 30.06.2015 | Naklejki na różne rzeczy, Naklejki na ścianę

Wiele już pisaliśmy o naklejkach oraz szablonach malarskich na ściany. Proponowaliśmy Wam dekoracje luster, laptopów i słoiczków z przyprawami. Dzisiaj zachęcamy Was do małego liftingu Waszych przytulnych czterech kątów za pomocą naklejki na meble!

Lubisz swoje meble, ale już Ci się znudziły? Każdy z nas tak ma! Nie zawsze jednak trzeba je wymieniać, zamieniać czy przestawiać, aby uzyskać nowy i bardzo ciekawy efekt. Rozejrzyj się po swoim mieszkaniu… które meble byś najchętniej ozdobiła?

  • Naklejka na meble kuchenne

Tutaj bez dwóch zdań proponujemy cudowne filiżanki z kawą, ziarenka kawy – na przykład na dużą, zabudowaną lodówkę:

naklejka na meble do kuchni

kliknij i kup tą naklejkę w sklepie

Ciekawie będą się prezentować także napisy w stylu „Kuchnia Ani” albo „Szefową kuchni jest Ania”. To one dodadzą niesamowitego uroku oraz sprawią, że kuchnia, która jest sercem każdego domu stanie się jeszcze bardziej przytulna.

naklejka na meble do kuchni

kliknij aby kupić naklejkę w sklepie

  • Naklejka na meble w łazience

Tak! Nawet w łazience możesz przykleić jakąś ozdobę. Tutaj sprawdzą się motywy związane z morzem np. delfiny albo piękne i wyjątkowe naklejki muszelek czy różnych morskich zwierząt. Możesz również postawić na napis motywacyjny: Jesteś piękna! Tak Ty! Albo coś zabawnego:

naklejka na meble do łazienkikliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

  • Naklejka na meble w salonie

Salon to pomieszczenie, gdzie przebywa cała rodzina. Relaksujecie się w nim, śmiejecie, czasem również podjadacie pyszne przekąski. W tym przypadku warto postawić na naklejki, które dodadzą charakteru waszemu wnętrzu. Świetnie spiszą się w tym przypadku kwiaty, rozliczne ornamenty czy napisy charakteryzujące Waszą rodzinę. Taka naklejka to również świetne rozwiązanie, gdy na przykład szafka zostanie trochę zarysowana. Odpowiednio dobierając wzór można zatuszować zniszczenie i cieszyć się odnowionym meblem.

kwiaty na meble do salonu

 

kliknij aby kupić tą naklejkę

  • Naklejki na meble w pokoju dziecięcym

Tutaj wybór jest ogromny! Od ulubionych postaci z bajek i kreskówek Twojego dziecka po piękny napis imienia Twojej pociechy. Polecamy również wróżki, motywy związane ze sportem bądź kolorowe zwierzątka.

naklejka na meble z dalmatyńczykiem

kliknij aby kupić tą naklejkę

  • Naklejka na meble w sypialni

Sypialnia jest miejscem bardzo klimatycznym – jej nastrój możemy podkreślić. Oklejając meble kwiatami albo napisami: „Zawsze całuj mnie na dobranoc” lub „Dzień Dobry”. Taka aranżacja pomieszczenia na pewno podniesie atrakcyjność wnętrza.

napis na meble do sypialni

kliknij aby kupić tą naklejkę

  • Naklejka na meble w przedpokoju

Także i to pomieszczenie możemy ozdobić naklejką i wnieść nieco świeżości i koloru do tego wnętrza:

naklejka na meble w przedpokoju

kliknij aby kupić tą naklejkę

Mamy nadzieję, że nasze porady bardzo się Wam podobają i inspirują Was do twórczego działania i w Waszym domu naklejki na meblach pojawią się przynajmniej w jednym pomieszczeniu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *