Naklejki na przetwory

utworzone przez | 17.08.2015 | Naklejki na różne rzeczy

Środek lata to również środek sezonu na robienie wszelkich przetworów – dżemów, kompotów, sałatek. Warto zaraz po ich zrobieniu oznaczyć słoiki, aby za kilka miesięcy wiedzieć co w nich jest. Do tego celu proponuję specjalne samoprzylepne naklejki na przetwory. Pięknie oznaczone słoiczki w spiżarni będą cieszyć nie tylko podniebienie – ale też nasze oczy!

Naklejając naklejki na przetwory  – ozdabiamy jednocześnie to zwykle niewielkie pomieszczenie jakim jest spiżarnia. Ładne, równe rządki słoiczków, z których każdy jest oznaczony – co w nim jest i kiedy został zrobiony – to bardzo przyjemny widok.

naklejki na przetwory

Naklejki drukowane są na papierze samoprzylepnym, więc bardzo łatwo jest oznaczyć każdy słoiczek – nawet zwykłym długopisem wypisując rodzaj przetworu, rok wykonania itp.:

etykiety na słoiki

Takie naklejki to również świetny pomysł, jeśli masz w zwyczaju obdarowywać swoimi przetworami bliskich znajomych. Estetyczne oznaczenie słoiczka znacznie podniesie wartość prezentu, a także ułatwi identyfikację – co znajduje się w słoiczku.

Jeśli robisz większą ilość weków – może warto pokusić się o własny tekst na etykietach? Wyobraź sobie słoiczki z napisami „Spiżarnia Eli”, „Kompot porzeczkowy Babci Helenki” „Przetwory od wujka Andrzeja” albo „Dżem wiśniowy Moniki”. Jak najbardziej jest to możliwe:

etykiety z własnym tekstem

 Kliknij aby kupić tą etykietę w sklepie

Ponieważ jest bardzo dużo rodzajów naklejek – z całą pewnością znajdziesz naklejki na przetwory dla siebie –

  •  ze zdjęciami owoców:

naklejka na przetworyKliknij i kup ten wzór

  •  stylizowane vintage:

naklejki vintage

Kliknij by kupić ten wzór

  • proste:

naklejka na przetworyKliknij aby kupić tą naklejkę

  • jak i bardziej ozdobne:

etykiety na słoikiKliknij aby kupić ten wzór

Naklejki można kleić nie tylko na przetwory!

Specjalne „puste wzory” – takie jak ten:

naklejka na zeszyt

Kliknij aby kupić tą etykietę

idealnie nadają się do oznaczania innych rzeczy – na przykład zeszytów, podręczników, pudełek, pojemników, szafek, segregatorów ….
Etykietka naklejona na wierzchu nieprzeźroczystego pojemnika pozwoli Ci skutecznie opanować bałagan w Twojej szafce z drobiazgami, spiżarni i pawlaczu!

 

0 komentarzy

Funkcja trackback/Funkcja pingback

  1. Serwetki na słoiki | Naklejki na ... - [...] Naklejki na przetwory [...]

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *