Naklejki ślubne

utworzone przez | 12.08.2021 | Naklejki eventowe, Naklejki ślubne

Dekoracje na śluby i wesela to całkiem spory zestaw różnych rzeczy w różnych cenach, jakości, w różnym guście, stylu. Większość z nich ma wspólny mianownik – robi efekt. Najbardziej pożądany jest efekt „wow” – prawda?

Od kilku lat staramy się ten efekt Wam zapewnić :)
Personalizowane naklejki ślubne – z imionami Pary Młodej i datą ślubu naklejacie już na tysiącach ślubów i wesel w całej Polsce. Są one pięknym uzupełnieniem kwiatowych kompozycji – taką „kropką nad 'i’ „.

Pozornie niewielka naklejka – naklejona w odpowiednim miejscu dywanu ślubnego, dekoracji nad stołem Pary młodej, przy wejściu na salę weselną – robi duże wrażenie.
Kolor naklejki ślubnej można dopasować do innych elementów wystroju sali weselnej czy sali ślubów, ale w tym roku króluje złoto, co pokazali bohaterowie programu „Rolnik szuka żony” na swoim ślubie:

naklejka ślubna

Najlepiej jednak, aby to złoto było błyszczące, tak jak na poniższym zdjęciu:

złota naklejka

Naklejkę z imionami Młodych naklejacie w różnych miejscach, nie tylko na dywanie w kościele. Jednym z ulubionych miejsc są lustra, ustawione na sztalugach tuż przed salą weselną:

naklejka ślubna na lustrotablica powitalna

Bardzo uroczym detalem są szklarenki, które również ozdabiacie niewielkimi naklejkami, na których oprócz imion Pani Młodej i Pana Młodego znajdzie się miejsce na delikatny dekor:

naklejka na szklarenkę

Nie musi to być od razu szklarenka. Niewielkie drewniane pudełko przyozdobione naklejką ślubną – tak samo spełni swoją rolę:

skrzyneczka

Fantazja w tworzeniu dekoracji z imionami Pary Młodej wydaje się nie mieć końca. Ostatnio otrzymaliśmy zdjęcie od sympatycznej Klientki, która użyła naklejki do dekoracji ścianki do zdjęć.

ścianka do zdjęć weselnych

Naszym zdaniem fantastyczny pomysł!

Jeśli planujesz swój ślub, albo wykonujesz dekoracje – kliknij poniżej i przejrzyj jakie wzory możesz użyć do wykonania dekoracji na ślub lub wesele:

Zobacz dostępne wzory

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *