Naklejki sowy na gałęzi

utworzone przez | 06.01.2019 | Naklejki na ścianę

Jeśli zrobić ranking najpopularniejszych tematów do dekoracji pokoju dziecięcego, to naklejki sowy na gałęzi znajdą się w ścisłej czołówce. Połączenie prostej ale ciekawej grafiki z przyjemnymi kolorami musiało się udać. Ale nawet proste połączenia dają wiele możliwości…

Wzory z sowami na gałęzi pięknie wyglądają nad łóżeczkiem niemowlęcym, dlatego warto uzupełnić dekorację o imię dziecka. Tak modna i spersonalizowana dekoracja będzie robić większe wrażenie. A Dziecku na pewno się spodoba!

Ponieważ do wyboru jest przynajmniej kilka wzorów, to warto przemyśleć, która z wersji będzie najlepiej pasować do wystroju wnętrza.

Czy może wersja z Różową Sową z różowym kwiatuszkiem i przeuroczą Czerwoną Sową z kokardką?

Naklejki z imionami i sowami

A może jednak postawisz na Niebieską Sowę i bardziej poważną Turkusową Sowę?

SY003

Jeśli jednak pomysł z naklejaniem imienia dziecka nie podoba Ci się, to Sowy pięknie prezentują się również bez tego motywu:

SY006

Możesz też wybrać pojedynczą Czerwoną Sowę. Towarzystwa dotrzyma jej słodki Żółty Motylek i urocza budka dla ptaków w żółte kropeczki.

Naklejka Czerwona Sowa

Naklejki Sowy na gałęzi to propozycja również dla nastolatek – Zakochane Sowy z zestawem czerwonych serduszek będą ciekawą dekoracją dziewczęcego pokoju:

SY005

Jeśli miejsca w pokoju jest dużo, puste pionowe ściany można przyozdobić całym drzewem z Sowami:

Naklejka Sowy na drzewie

Jeśli jednak uważasz, że pasowałyby Ci jeszcze inne  kolory czy zestawy Naklejek z Sowami na gałęzi niż są dostępne – napisz do nas!

Zobacz wszystkie dostępne aktualnie wzory:

Naklejki z Sowami

 

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *