Naklejki świecące w nocy

utworzone przez |  09.06.2016 |  Naklejki na ścianę

Zarówno dziecięcy, jak i młodzieżowy pokój potrzebuje wielu dekoracji, dzięki którym Twoje dziecko będzie mogło się w nim czuć wyjątkowo dobrze.  Jednymi z cieszących się wysoką popularnością są gwiazdki i księżyc z serii naklejek świecących w nocy.

Stanowią one świetną ozdobę ścian ale i sufitu, mebli – które w przeciągu kilku chwil zmienisz w rozgwieżdżone niebo, z przepięknym księżycem.  Naklejki świecą po wcześniejszym naświetleniu na przykład żarówką. Dzięki temu po zgaszeniu świateł świecą one jeszcze przez około 2 godziny. Twoje dziecko będzie więc zachwycone, że idąc spać, ma możliwość podziwiania takich przepięknych widoków. One sprawią, że będzie Mu o wiele łatwiej zasnąć.

naklejki świecące w nocyten wzór kupisz tutaj

Jeśli chcesz, są również inne naklejki świecące w nocy, które obrazują:

– rybki,

– pociąg,

– amorki,

– pajęczynę,

– kosmos,

– serduszka,

– motylki i gwiazdki…

… i jeszcze więcej innych wzorów. Zdecyduj się więc na te, które szczególnie przypadną do gustu Twojemu dziecku. Zapewne jak nikt inny, znasz Jego charakter, zainteresowania i pasje. Zamów więc takie naklejki świecące w nocy, którymi pokażesz, jak bardzo Ci na Nim zależy. Będzie mogło sobie o tym przypominać każdego wieczoru.

Jeśli jednak Twoje dziecko rozpraszałyby naklejki świecące, to zawsze możesz zdecydować się na ich standardową wersję, albo połączyć naklejki standardowe ze świecącymi. Dzięki temu przez cały dzień będzie mogło czuć się dobrze w swoim pokoju, w którym się uczy, a zarazem wypoczywa. Chyba warto pokusić się o zapewnienie takich warunków swojemu dziecku…

Zakup i montaż takich naklejek ściennych to dla Ciebie minimalny koszt w porównaniu z bezcennym uśmiechem i zadowoleniem na twarzy Twojej pociechy!

Poznaj więc różnorodność naklejek świecących w nocy, które mogą ozdobić ściany, sufity, meble, okna oraz pozostałe elementy wyposażenia pokoju Twojego dziecka:

Przejdź do sklepu i przejrzyj dostępne wzory

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytanie?

Nawiguj

Wybierz dekorację lub szablon
 

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
  • Urządzanie pomieszczeń
  • Wybór naklejki
  • Naklejki na zamówienie
  • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?