Naklejki z imionami dzieci

utworzone przez | 23.05.2016 | Naklejki na różne rzeczy, Naklejki na ścianę

Przyznasz, że Twoje imię ma dla Ciebie ogromne znaczenie. Zapewne rodzice przyznali Ci je, ponieważ uznali, że będzie do Ciebie najlepiej pasować. Szybko się z nim utożsamiłeś i z dumą opowiadasz innym, jak masz na imię. Warto też, aby i dzieci dochodziły do takich wniosków. Jako rodzic pomożesz im w tym poprzez specjalne naklejki z imionami dzieci.

Stanowią one wspaniały przykład dekoracji, która może pojawić się w każdym pokoju Twojego dziecka. Świetnym miejscem na taką dekoracje są ściany – nad łóżkiem, biurkiem czy szafką; drzwi, szafy oraz lustra.

Naklejki z imionami dzieci to nie tylko same imię, lecz dodatkowy motyw, który najbardziej pasuje do osobowości, charakteru bądź zainteresowań Twojego dziecka. Zarówno małe dziecko, jak i dorastający nastolatek będzie więc zadowolony z posiadania takiej oryginalnej i wyjątkowej dekoracji. Dodatkowo będzie mogła ona podnieść jego samoocenę, co powinno Cię jeszcze bardziej zachęcić, aby zdecydować się na taki prezent dla swojego dziecka.

naklejka z imieniem na drzwiKliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

Ale możesz wybrać również te bardziej zaawansowane, które robią jeszcze większe wrażenie. Dzięki temu imionom towarzyszą takie grafiki, jak: gwiazdy, księżyc, zabawki, potworki, misie oraz różne postacie ze znanych bajek:

naklejki z imionamiKliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

Wybierz jedną z nich, a następnie pod nieobecność Twojego dziecka w domu, wykonaj dla niego wyjątkową dekoracje na ścianie. Na pewno będzie miło zaskoczone. Poczuje, że jesteś dla niego kochającym rodzicem. Takie uczucia będą towarzyszyć również Tobie. Możecie też razem wybierać i przyklejać dekorację. Będzie to okazja do spędzenia wspólnie kilku chwil i zabawy.

 Naklejki z imionami dzieci są różnorodne i dzięki temu mogą na wiele sposobów oddziaływać na Twoje dziecko, więc zaplanuj dla Niego taką dekorację, która szczególnie do niego pasuje. Będzie mogła mu towarzyszyć przez wiele lat.

Jeśli potrzebujesz inspiracji, chcesz zobaczyć jakie wzory obecnie mamy – zajrzyj do naszego sklepu:

Kliknij i przejrzyj dostępne naklejki z imionami dzieci

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *