Naklejki ze zwierzętami

utworzone przez |  21.10.2015 |  Naklejki na różne rzeczy, Naklejki na ścianę

Pokój Twojego dziecka to miejsce pełne radości i zabawy. Dbasz o to, aby wyglądał przytulnie i ciągle sprawiał frajdę Twoim maleństwom – kupujesz kolorowe pościele, poduszki, firanki, masę zabawek, dywan z motywem ulicy… To bardzo dobrze! Ale, czy pomyślałaś, że możesz również ozdobić ściany w pokoju dziecięcym, na przykład kolorowymi naklejkami ze zwierzętami?

aranzacja6

Naklejki ze zwierzętami na ścianę z naszej serii “Bajkowe zestawy” doskonale sprawdzą się, jeżeli sama nie potrafisz malować bądź po prostu nie masz na to czasu. Zwierzątka wyglądają niczym namalowane, efekt WOW gwarantowany.

Twoje dziecko w kilka minut zdobędzie nowych przyjaciół.  A jeżeli jest jeszcze małe to przy okazji świetnie opanuje nazwy zwierząt oraz ich budowę ciała.

Naklejkę na ścianę ze zwierzętami   możesz również z powodzeniem przykleić na meble, sufit (jeżeli chcesz, aby spoglądały na dzieci kolorowe zwierzątka) oraz na drzwi. Może część zwierzątek przykleisz na ścianę, a część na drzwi od szafy?

naklejka bajkowe drzewo

Naklejka ze zwierzętami świetnie będzie wyglądać w pokoju dziewczynki, jak i chłopca – jest również na tyle uniwersalna, że powinna się spodobać nie tylko maluchom – ale i starszym przedszkolakom.

leśne zwierzątka nr2c

A dodatkowe wzory, które pojawią się na ścianie rozbudzą kreatywność Twojego dziecka i sprawią, że za każdym razem, kiedy na nie spojrzy będzie się uśmiechał. Gorąco polecam!

No i jeszcze jeden, wielki plus –  naklejki ze zwierzętami mogą pomóc w odświeżeniu starych mebli, czy zakryciu brzydkiej plamy z soku…

Zobacz więcej Bajkowych Zestawów

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytanie?

Nawiguj

Wybierz dekorację lub szablon
 

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
  • Urządzanie pomieszczeń
  • Wybór naklejki
  • Naklejki na zamówienie
  • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?