Napisy na ścianę

utworzone przez |  02.04.2014 |  Inne, Naklejki na ścianę

Temat pojawiał się tutaj już kilkukrotnie, ale tym razem nieco inaczej. Piękny napis “Impossible is nothing”- czyli “Nie ma rzeczy niemożliwych” lub jak kto woli “Niemożliwe nie istnieje” w kilku odsłonach kolorystycznych.Bo piękny napis będzie odpowiedni do każdego wnętrza. I to chciałam Wam pokazać. Jeden napis – i kilka całkiem różnych pomieszczeń. I w każdym wygląda idealnie. I do każdego pasuje.

 • odsłona pierwsza –

Brzoskwiniowe ściany i ciemno brązowe litery. To połączenie bardzo przyjemne dla oczu, brzoskwiniowe, ciemno żółte ściany są wybierane często do klasycznych, tradycyjnie urządzonych wnętrz. Ciepłe kolory sprawiają, że czujemy się w takim pomieszczeniu bezpiecznie, jest nam cieplej, bardziej optymistycznie i bardziej “słonecznie”.

naklejka impossible is nothing

 • odsłona druga –

Jasno zielona sypialnia z elementami beżu lub bieli. Beżowy lub biały napis  zapełnia dużą i pustą przestrzeń nad łóżkiem. W tej samej kolorystycznie tonacji jak i część ścian idealnie wpasuje się w pomieszczenie.

naklejka napis

 

 • odsłona trzecia:

Bardzo dziewczęca – na jasno różowej ścianie ciemno różowe litery napisu. Doskonale ożywią pokój nastolatki urządzony białymi mebelkami, a jednocześnie nie popsują koncepcji słodkiego i delikatnego wnętrza.

 napis samoprzylepny na ścianę

 • odsłona czwarta – sypialnia w biało – błękitnej tonacji. Aby nie była zbyt monotonna, mdła – proponuję granatowe literki nad łóżko.

naklejka cytat na ścianę

 • odsłona piąta – Na bardzo ciemnej – czarnej, ciemno brązowej lub grafitowej ścianie nastrojowej sypialni – rozjaśniający wnętrze biały lub kremowy napis. Znacznie łatwiej dopasować do takiego wnętrza napis niż obraz.

szablon napis na ścianę

 • i odsłona szósta – jasny salon z zielonymi meblami. Duży, zielony napis na pustej ścianie z całą pewnością nie pozostanie niezauważony.

naklejka napis na ścianę

 

 • jeszcze jedna wersja – czerwony napis wzmocni ognisty kolor mebli, dywanu. Pastelowy kolor ścian doskonale wzmacnia przekaz – “tu jest gorąco”…

naklejka napis na ścianę

Napis do kupienia tutaj

Podobny napis, ale w naszym, polskim języku: “niemożliwe nie istnieje” w czarnym kolorze – pasuje niemal do każdego wnętrza.

szablon cytat na ścianę

Dostępnych jest wiele więcej kolorów folii aby wykonać taką oryginalną naklejkową dekorację, więc z pewnością znajdziesz odpowiedni kolor do swojego pokoju. Możesz też  jeszcze bardziej idealnie dopasować cytat do Twojego wnętrza – używając szablonu i osobiście dobranego, niepowtarzalnego koloru farby.

A może masz swój, inny niż ten – ulubiony cytat? Może warto go umieścić na ścianie w Twoim domu?

To jest jak najbardziej wykonalne – wystarczy mail lub telefon – i spróbujemy urzeczywistnić ten pomysł :)

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytanie?

Nawiguj

Wybierz dekorację lub szablon
 

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
 • Urządzanie pomieszczeń
 • Wybór naklejki
 • Naklejki na zamówienie
 • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?