Personalizowane naklejki eventowe – czym są i jakie korzyści niosą dla dekoratorów?

utworzone przez | 06.05.2023 | Naklejki eventowe, Naklejki na różne rzeczy, Naklejki ślubne

Dziś chciałabym przybliżyć Wam personalizowane naklejki eventowe – czyli te z indywidualnymi treściami, imionami i datami uroczystości. Z pewnością wiele z Was zastanawiało się, jak w ciekawy sposób uzupełnić swoje dekoracje dla Klientów – takie jak chrzty, komunie czy jubileusze. Personalizowane naklejki eventowe to  idealne rozwiązanie by zrobić wrażenie na gościach!


Co to takiego personalizowane naklejki eventowe?
Personalizowane naklejki eventowe to naklejki, na których znalazły się informacje związane z konkretnym wydarzeniem lub imprezą. Mogą to być np. nazwy imion Pary Młodej, data ślubu, imię dziecka – z okazji Jego chrztu, komunii czy urodzin, imię Solenizanta, Jubilata, Panny Młodej na Jej wieczorze panieńskim lub choćby logo firmy organizującej event.


Rodzaje personalizowanych naklejek eventowych
Istnieją różne rodzaje personalizowanych naklejek eventowych, w zależności od tego na jaką powierzchnię będziemy je naklejać.

Oto kilka przykładów:

– naklejki na plansze lub ścianki

– naklejki na dywany ślubne

– naklejki na mniejsze przedmioty np. Inicjały na szkatułki, kieliszki, numery stołów

– nalepki informujące np. o wiejskim lub słodkim stole, kierujące w stronę drink baru lub fotobudki.

– wlepki do Księgi Gości


– tablice rejestracyjne

– naklejki na prezenty wręczane gościom jako podziękowanie za uczestnictwo w uroczystości np. ciasto, nalewki, dżemiki.

Dlaczego warto użyć personalizowanych naklejek eventowych?

– Po pierwsze, to ułatwienie i oszczędność czasu pracy dekoratora. Zamawiając u nas spersonalizowane naklejki możesz skupić się na innych aspektach organizacji. Wystarczy, że podasz swoje wymagania a my zajmiemy się się resztą –  zamówienia przyjmujemy zarówno przez stronę sklepu jak też mailowo telefonicznie a nawet przez Messengera.

– Po drugie, dzięki personalizowanym naklejkom eventowym Twój event będzie wyjątkowy i niepowtarzalny! Bez względu na to, czy organizujesz wesela, chrzty, komunie czy przyjęcia urodzinowe, personalizowane naklejki pozwolą Ci dodać swoją osobistą notkę do dekoracji. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia! Oczywiście, mamy także uniwersalne dekoracje, jednakże personalizacja to wyższy level dekoracji który zostanie zapamiętany na długo.

– Po trzecie – naklejki są łatwe do naklejenia na różne powierzchnie, takie jak lustra, ścianki, czy tkaniny, co pozwala na szybkie i proste zastosowanie dekoracji.

– Czwartym i bardzo ważnym aspektem jest ekonomia – stosowanie naklejek personalizowanych to cenowo korzystniejsze rozwiązanie w porównaniu do innych materiałów a ilość możliwych zastosowań jest właściwie nieograniczona.

Jakie wzory i kolory można wybrać?

W tym roku panuje wielka dowolność wzorów i kolorów (aczkolwiek wszędzie i do wszystkiego złoty lustrzany jest must have…) dlatego przygotowaliśmy wzory, które można dowolnie konfigurować wpisując swoje treści i dobierając czcionki według uznania. Dostępna paleta kolorów pozwala na dopasowanie do najmodniejszych trendów kolorystycznych.
Zobacz poniższy filmik – różne wzory i różne kolory:

Nasze naklejki, wykonane ze sprawdzonych materiałów, zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta. Personalizowane naklejki z imionami i datami uroczystości to doskonały element dekoracyjny, który nada Waszej uroczystości unikalny charakter podkreślając całość dekoracji.

Aby przyciągnąć uwagę klientów, nie wystarczy tylko zaprezentować nasze produkty
– musimy również dobrze umieć zachęcić do ich zakupu.
Dlatego właśnie gorąco zachęcam Was do skorzystania z możliwości zamówienia próbek naszych naklejek.

Jestem przekonana, że po otrzymaniu próbek naszych produktów, nie będziecie mieli wątpliwości, że doskonale sprawdzą się w trakcie  Waszych imprez, wesel czy eventów firmowych.
Wierzę, że nasze naklejki eventowe będą doskonałym rozwiązaniem dla każdego dekoratora, który poszukuje oryginalnych dodatków do swojej pracy.

Jeśli chcesz zamówić bezpłatne próbki – przejdź do poniższego formularza:

Jeśli chcesz zobaczyć, jakie wzory mamy aktualnie dostępne – przejdź na stronę naszego sklepu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *