Personalizowane naklejki okolicznościowe

utworzone przez | 17.05.2022 | Naklejki eventowe, Naklejki na różne rzeczy, Naklejki ślubne

Śluby, komunie, urodziny, rocznice  to wydarzenia, na których dekoracje stanowią ważny element nadający całości uroczystego wyglądu.

Personalizacja tych dekoracji jest dopełnieniem, który sprawia, że stają się niepowtarzalne, indywidualne – dlatego warto wzbogacić je choćby o monogram, imiona czy datę uroczystości.

To taka „wisienka na torcie”.

Nie ma znaczenia, czy organizujemy uroczystość w domu czy dużym lokalu. Wszędzie znajdzie się miejsce, gdzie można umieścić odpowiednią dekorację.

Przy bardziej kameralnych imprezach bardzo często wykorzystywane są do tego sztalugi. A na nich – ramka, lustro, deska, płyta…. Co tylko fantazja Dekoratora wymyśli. Wśród balonów i kwiatów – to idealne miejsce do umieszczenia napisu – z jakiej okazji jest dana uroczystość:

Co można zrobić jeśli miejsca jest dużo, dużo więcej?

Popularność zdobywają tzw „ścianki”, które są pięknym tłem do wykonywania zdjęć. Dlatego warto właśnie i tam umieścić personalizowany napis związany z uroczystością.

Sami przyznacie, że idealnie dopełnia on całość dekoracji – tutaj piękny napis z cudną grafiką wózeczka – z okazji Chrztu:

Odpowiednio dobranym napisem można udekorować też i piękny jubileusz – na przykład okrągłą rocznicę ślubu:

Tak na prawdę – to napisy nie muszą być zawsze personalizowane. Olbrzymie wrażenie robi też na przykład taki napis na ściance – prawda?

Tak więc, jeśli masz do wykonania dekorację na uroczystości i znajdziesz miejsce na odpowiedni napis – wystarczy, że wybierzesz wzór dla siebie:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *