Brak pomysłów i chęci do aktywności ruchowej dzieci to duży problem rodziców
i wychowawców. Bo jak i czym zmobilizować dzieciaki, aby oderwały wzrok od komputera i spędziły czas aktywnie? Zwłaszcza gdy na dworze pada deszcz i jest zimno? Podłogowa gra w klasy pomaga rozwiązać ten problem!

Sami dobrze wiecie, że współczesne dzieci mają za mało ruchu.

W dobie internetu i smartfonów potrzeba o wiele więcej wysiłku, by je zachęcić do porzucenia nowoczesnych urządzeń. Nie jest to jednak niemożliwe – wystarczy tylko zaczerpnąć inspiracji ze swojego dzieciństwa. Rodzice i dziadkowie rysowali różne gry kredą na chodniku lub patykiem na ziemi. Współczesne dzieci też mogą, jeśli tylko się im pokaże co i jak. Ale co zrobić, gdy jest niesprzyjająca aura?

Gry podwórkowe można przenieść do pomieszczenia!

naklejka podłogowa gra w klasy

I to w zupełnie nowoczesny, ciekawy sposób. Mega kolorowe plansze naklejone na podłogę przyciągają zainteresowanie dzieci w każdym wieku – zarówno przedszkolaków jak i uczniów szkoły podstawowej – dając radość ze świetnej zabawy niezależnie od pogody:

kolorowa gra w klasy

W klasy można grać niezależnie od ilości uczestników. To świetna zabawa dla pojedynczego dziecka, jak też całej grupki dzieciaków.
Kolorowa naklejka – Gry w Klasy świetnie sprawdzi się zarówno na korytarzu szkolnym czy przedszkolnym – ale i w świetlicy czy mieszkaniu.

Dodatkowym atutem zabawy będzie nauka – na poszczególnych polach umieściliśmy nazwy liczebników w trzech językach – polskim, angielskim i niemieckim!

podłogowa gra w klasy

Poza tym – zadbaliśmy o to, aby zabawa była bezpieczna i sprawiała radość maksymalnie długo:

  • Nowoczesna wersja podłogowej gry w klasy to mega kolorowy wydruk na wysokiej jakości folii samoprzylepnej,
  • zabezpieczony atestowanym matowym laminatem stałym, monomerycznym PCV – specjalnie zaprojektowanym do takich ekstremalnych zastosowań podłogowych.
  • powierzchnia laminatu jest antypoślizgowa, odporna na zarysowania – aby dzieciaki się nie ślizgały i gra była bezpieczna!
  • Jeśli chcesz przykleić grę w pomieszczeniach typu centrum handlowe (masowy ruch w obuwiu zewnętrznym) – minimalna trwałość  w tak ekstremalnych warunkach to aż 6 miesięcy. W pomieszczeniach, gdzie zwykle używane jest obuwie miękkie (szkoły, przedszkola, świetlice, bawialnie, mieszkania itp. ) dekoracja będzie służyć nawet kilka lat!

My już wiemy, jak dzieciom podoba się taka nowa zabawa… Aż fruwają :) :)

naklejka na podłogę gra w klasyChcesz zobaczyć więcej zdjęć? Jak nakleić taką nakleję na podłogę i jak ją testują dzieciaki?- zapraszamy na nasz fanpage – na Facebooku:

https://www.facebook.com/pg/AKatja/photos

film na facebooku: https://www.facebook.com/AKatja/videos/1503512536367212/

Możesz swoim dzieciakom sprawić taką samą frajdę – zamawiając naklejkę do siebie:

Tak, chcę taką naklejkę!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytanie?

Nawiguj

Wybierz dekorację lub szablon
 

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
  • Urządzanie pomieszczeń
  • Wybór naklejki
  • Naklejki na zamówienie
  • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?