Pomysły na pustą ścianę

utworzone przez |  17.11.2015 |  Naklejki na ścianę

Mieszkanie kupione, ściany pomalowane, meble postawione, rodzina w komplecie – tylko jakoś tak… ta ściana taka duża i pusta. Chodzicie i myślicie, co tu zrobić – może jakiś obraz, zdjęcie, plakat… Nic Wam się nie podoba… (Skąd my to znamy!) I właśnie w takich chwilach przydadzą się Wam nasze inspiracje i pomysły na pustą ścianę.

Naklejka na ścianę to oryginalna i nietypowa ozdoba. Możliwość wybrania dowolnego koloru i rozmiaru sprawia, że po odpowiednim przemyśleniu będzie pasować do każdego pomieszczenia – w każdym stylu. Co więcej – możesz sama zaprojektować swój wzór, a my go dla Ciebie przygotujemy. Albo to my wykonamy projekt według Twoich wskazówek – tak, aby kilka dni później był już ozdobą na Twojej ścianie.

Jakie pomysły na pustą ścianę możesz zrealizować?

  • Cytaty w formie naklejki na ścianę pasuje niemal na każdą ścianę. Możesz skorzystać z naszych sentencji albo postawić na taką, która motywuje Cię już od kilku lat. Postaw na taki napis, który będzie wywoływał uśmiech na twarzy za każdym razem kiedy na niego spojrzysz.

napis na pustą ścianę

Kliknij aby kupić tą naklejkę

  • Jeżeli pusta ściana znajduje się akurat w kuchni – to nic prostszego! Naklejka na ścianę w tani i szybki sposób odmieni i kuchenne wnętrze. Dla miłośników kawy polecamy dekoracje kawowe. Możesz sięgnąć również po napis: Dobra żona tym się chlubi, że gotuje co mąż lubi. Tylko wyobraź sobie miny Waszych gości…

pusta ściana w kuchni

Kliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

  • Ściana w przedpokoju czy salonie może posłużyć jako galeria zdjęć rodzinnych lub z podróży – wraz z piękną naklejką z drzewem

drzewo ze zdęciami

Kliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

  • w typowo męskim wnętrzu sprawdzi się duży, dziki kot

kot na pustą ścianę

Kliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

  •  kwiaty i ornamenty  dodadzą uroku oraz ciepłego klimatu. Zdecydowanie podkreślą przytulność danego pomieszczenia. Hmmm… może ozdobisz nimi ścianę w sypialni?

ornament serce na pustą ścianęKliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

Duże, jednolite  i puste przestrzenie znajdują się również na robionej na zamówienie szafie z drzwiami przesuwnymi. Jednak nic nie jest stracone – na drzwi takiej szafy również możesz przykleić naklejkę!

naklejka na lustro

Kliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

To, co?  Masz już jakieś pomysły na pustą ścianę?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytanie?

Nawiguj

Wybierz dekorację lub szablon
 

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
  • Urządzanie pomieszczeń
  • Wybór naklejki
  • Naklejki na zamówienie
  • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?