Prezent na Dzień Nauczyciela

utworzone przez |  15.09.2015 |  Naklejki na ścianę

Już 14 października w szkołach obchodzony będzie Dzień Nauczyciela. I o ile święto jest bardzo miłe, to wybór odpowiedniego prezentu bywa często bardzo kłopotliwy. Co roku pojawia się to samo pytanie – jaki kupić prezent na Dzień Nauczyciela… I o ile już ze zbiórką pieniędzy zwykle są problemy, to z wyborem kupnem prezentu jest o wiele ciężej.

Uczniowie główkują, dręczą rodziców, dziadków… Co kupić, co kupić… Zwykle kończy się na kwiatach, bombonierkach, kubkach, piórach, biżuterii…

Aby, przełamać schemat proponuję Wam wziąć pod uwagę nieco inny prezent, który również będzie pamiątką na dłuższy czas. Oto kilka propozycji:

  • W naszej ofercie dostępna jest naklejka na ścianę w formie drzewa z ramkami. Takie drzewko możecie wraz z innymi uczniami przykleić na długiej przerwie w swojej klasie, a w ramki powstawiać Wasze zdjęcia. Dekoracja będzie świetnie wyglądać i jednocześnie będzie super prezentem. Warto pomyśleć o tym, aby zdjęcia nie były przypadkowe – można zrobić je wcześniej, specjalnie na tą okazję.

drzewo ze zdęciami

 

Kliknij aby kupić tą naklejkę

  • Nieco innym pomysłem jest zaprojektowana przez uczniów naklejka na ścianę: może jakieś ulubione i mądre powiedzonko wychowawcy? Albo kultowy żart?

bądź codziennie kreatywny

Kliknij aby kupić tą naklejkę

  • Dodatkowo pamiętajcie o cytatach motywujących: te dobrze będą wpływać nie tylko na nauczyciela, ale i na Was.

naklejka inspirujący cytat

Kliknij aby kupić tą naklejkę

Naklejka na ścianę to bardzo uniwersalny prezent na Dzień Nauczyciela, jednak dobrze dobrana staje się wzruszającym i spersonalizowanym podarunkiem. Jestem pewna, że Wasi Nauczyciele na pewno będą zadowoleni.

Do takiego prezentu warto dodać kartkę ze ślicznymi życzeniami i może… piosenkę od całej klasy?

  • A na koniec, po przyklejeniu naklejki w klasie zrobić sobie przy niej grupowe zdjęcie z Nauczycielem, wydrukować je w większym formacie,  dać każdemu uczniowi do podpisania z dedykacją z tyłu – i ofiarować na przykład na Mikołaja. I to dopiero będzie prezent do wspominania po latach :)

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytanie?

Nawiguj

Wybierz dekorację lub szablon
 

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
  • Urządzanie pomieszczeń
  • Wybór naklejki
  • Naklejki na zamówienie
  • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?