Prezent na DZIEŃ TATY: naklejka na ścianę

utworzone przez | 12.06.2015 | Naklejki na ścianę

23 czerwca obchodzony jest Dzień Ojca to święto i czas, który spędzamy z najbliższą nam osobą, czyli Tatą. To właśnie On uczył nas jeździć na rowerze czy majsterkować – to również on jest odpowiedzialny za wpojenie nam zasad życia oraz wzorców. Każda dziewczynka jest córeczką tatusia, a każdy chłopak jest najlepszy piłkarzem, informatykiem czy kumplem dla swojego taty…

Z drugiej strony to właśnie tato jest pierwszą miłością córki i pierwszym super bohaterem syna. Warto o tym pamiętać nie tylko podczas tego wyjątkowego dnia, ale i na co dzień.

Właśnie 23 czerwca będziemy mieli okazję odwdzięczyć mu się za miłość i trud, jaki włożył w nasze wychowanie.

Każdy może być oj­cem, lecz tyl­ko ktoś wyjątko­wy będzie Tatą.

Z prezentem dla ojca jest zawsze najtrudniej. Skarpetki? Może książka? Krawat? Hmm… kubek super taty? To wszystko już było!

Spokojnie, zanim ogarnie Cię złość zobacz naszą propozycję:

Prezent na DZIEŃ TATY: naklejka na ścianę

Prawda, że oryginalnie? Tylko teraz – jaka ta naklejka ma być?

Na przykład – fajny cytat:

naklejki cytaty motywujące

kliknij aby kupić ten cytat

Cytat motywujący to doskonały sposób, aby podziękować tacie za wszystkie złote i celne złote rady, które dostarczał nam przez wiele lat. Teraz twoja kolej: zmotywuj tatę i spraw, aby każdy jego kolejny dzień był coraz bardziej wyjątkowy!

Doskonałe na prezent na dzień taty będzie również piękne rozłożyste drzewo, które zawiera miejsca na przyklejenie rodzinnych zdjęć. Do takiego prezentu warto dołączyć ramki z fotografiami Waszej rodziny: nie zapomnijcie o tych, które najbardziej lubi Wasz tata!

naklejka drzewo do przedpokoju

kliknij aby kupić naklejkę z drzewem

Jeżeli Twój tato jest miłośnikiem jakiegoś filmu albo piosenki, pamiętaj, że bez problemu zrobimy dla niego wyjątkowy cytat, pisany piękną czcionką w kolorze, który idealnie będzie pasował do ścian w salonie czy sypialni.

Napisz, co Ci jest potrzebne – i robimy: akatja@akatja.pl

naklejka don't worry

kliknij aby kupić tą naklejkę

Koniec z nudnymi prezentami! W tym roku prezent na dzień taty to naklejka na ścianę!

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *